sdpn pannukakku hallitus.

sdpn hallitus antti rinne.leipoo pannukakkua.onko varmaa että on juuri poikineen lehmän maitoa.ellei ole se ei ole pannukakku.vaan susi sdpn hallituksen lättynen ei pannukakku.terveisin kotileipuri juustomaito pannukakku.kansanedustaja.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Perussuomalaisten ja natsien yhteystoiminnan ympärillä on vallinnut käsittämätön hiljaisuus

On mielenkiintoista nähdä, milloin uskalletaan mediassa vihdoin rikkoa suomalaisen poliittisen keskustelun tabu, eli sen myöntäminen, että perussuomalaisilla on
suoria yhteyksiä uusnatsitoimintaan.

Äänestä
  • Jess, niinhän perduilla on. Mitäs ne polliisit ol jotka ohjeistivat muita persuja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

sdpn hallitus antti rinne.leipoo pannukakkua.onko varmaa että on juuri poikineen lehmän maitoa.ellei ole se ei ole pannukakku.vaan susi sdpn hallituksen lättynen ei pannukakku.terveisin kotileipuri juustomaito pannukakku.kansanedustaja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu