Onko maksuttomia naisia missään tarjolla?

Anonyymi

Pitkäaikaistyöttön ja harvemmin on sitä rahaa käyttää niin onko sellaisia ilmaisia naisia olemassa seksi ja seuraa varten? Aika normaalia menoa olisi kyseessä, pestyt hampaat ja puhtaat lakanat. Ei lemmikkejä eikä turhia puheita selvinpäin. Maaseudulla kirjastojen uudelleen organisoinnissa voisi löytää uusia toimintamalleja kun kortit olisi jo valmiiksi, että voisi "lainata" ja tuoda kuukauden päästä takaisin "teoriassa" Mielestäni prostituutiossa ei ole mitään muuta väärää jos ei sillä aleta lypsämään toisen omaisuutta koukuttamalla, vaikka kerran yksi tyttö pyysi ensi kahvin jälkeen ostamaan talon, kieltäydyin vetoamalla vähävaraisuuteeni se oli hänelle pettymys, oli varmaan ehtinyt jo suunnittelemaan kaiken valmiiksi. Emme enää tavanneet. Kaipaan häntä silti, vaikka siitä on jo 20 vuotta.

7

423

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minut iski 14 vuotta nuorempi nainen, joka pitää minusta hyvää huolta. Tuo ruokaa kaupasta ja riittää, että minä maksan sähkö- ja vesilaskut.

      • Anonyymi

        Olet sä sähkö- ja vesivoima ministeri?


    • Kaikki naiset ovat maksullisia, kyse on vain hinnasta. Yleensä rehelliset ammattimaisesti palveluitaan myyvät naiset tulevat halvemmiksi kuin näennäisesti "maksuttomat" naiset.

      • Anonyymi

        Nimenomaan.


      • Anonyymi

        Lienee miehessä jotain vähemmän naisiin vetoavaa ominaisuutta jos ei löydy naista joka panisi silkasta halusta. Nimittäin halu se on naisellakin mutta ei keneen tahansa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Lienee miehessä jotain vähemmän naisiin vetoavaa ominaisuutta jos ei löydy naista joka panisi silkasta halusta. Nimittäin halu se on naisellakin mutta ei keneen tahansa.

        Mikä tällainen ominaisuus on? Voiko minulla olla tuo ominaisuus, ilmeneekö se jossain? Totta jos nyt ajattelen niin en ole tuota naisen halua koskaan nähnyt, onko se sama kuin miehillä, mutta ilman penistä siis seksissä, vastapano? Aktin tiedän, mutta tuo ominaisuus asia on uutta. Rahaahan minulla ei ole joten se ei ole se ominaisuus ja monet ovat sanoneet hurmurin näköiseksi joten ei ulkonäkö sekään ole. Osaan kirjoittaa ja lukea, myös hiukan sivistynyt käytökseltäni. Voiko ominaisuus olla näkymätön? Kysyn nyt sinulta koska sinulla se on, ethän muuten noin olisi sanonut. Oletan tietenkin kirjoitus tyylistäsi että olet mies ja jos olet nainen niin olet varmaan vain pirullinen.


    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      228
      3945
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      120
      2275
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      139
      1418
    5. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      126
      925
    6. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      909
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      900
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      288
      759
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      757
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      61
      736
    Aihe