Mikä mies, mikä maa??? Uusi henkilö on ilmestynyt TV7:n kanavalle. Onko kokemuksia, oletteko parantuneet hänen käsiensä alla?
Aimo Koskinen
4
1992
Vastaukset
- Anonyymi
En tunne miestä mutta hevosia ainakin parantaa, olen lukenut jostain
- Anonyymi
Kyllä kaikki paranee aivan niinkuin Piken tilaisuuksissa aikanaan.
- Anonyymi
Ei Aimo paranna vaan Jumala parantaa hänen kauttaan,
Googleta Aimo Koskinen ja kuuntele TV 7:ta hänen kertomuksensa siitä miten hänestä tuli tämä "parantaja" Jumalan armosta.
1 jakson lopussa on sanoma Suomen kansalle, jaksoja on useampi.- Anonyymi
En nyt viitsi googlettaa mutta taisin yhden haastattelun katsoa n. kolme vuotta sitten.
Mies pitää jotakin praktiikkaa ja niissä hoitometodeja. Hoitokerroille on taksat.
Hoitoja täytyy jatkaa, eli täytyy uskoa että hänen antamiensa hoitokertojen jälkeen tulee tulosta. Jos potilas hoidot lopettaa, ei hän ole uskonut että aikanaan nämä hoidot tuovat tulosta. Arvelen että rahaa joutuu käyttämään paljon, ehkä tuhansia euroja?
Muiden kuin itsensä kertomia kunnon todistuksia paranemisista ei tullut esiin.
Hengellisesti hänestä jäi epäselvä kuva.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 544736
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1724286- 673902
- 1273882
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans493681Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe793508- 983051
- 542895
- 252726
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p152460