Timo tässä terve. Helteet on alkaneet Suomessakin ja hyvälle tuulettimelle on varmasti kysyntää. Myyn nyt laihduttmisen takia suureksi jääneen takkini eniten tarjoavalle. Aikanaan oli tuulettimena toimivia Paavo Arhinmäki takkeja myynnissä, mutta tämä kääntyy vielä nopeammin ja on siksi tehokas!! Tarjouksia ihmiset!
Myydään takki
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Itse asiassa 10 kilon laihtumisen jälkeen puvuntakit voivat olla Soinille nyt aivan sopivia. Muistaa, kun Soini matkusteli ympäri maailmaa muka edustamassa Suomea. Jäi valokuvista ja videoista hyvin mieleen, miten lujilla puvun napit olivat ulos pyrkivän mahan takia. Oli jännitystä, lentävätkö napit pingotuksen seurauksena. Tunsi oikein myötähäpeää, koska isännät olivat perinteiseen tapaan hyvin pukeutuneet. Heille jäi varmaan hyvin mieleen tämä resupekka ja varmaan epäilyttävä kuva koko Suomesta.
Nuo olivat tosi noloja tilanteita. Eikö Soinia opastettu ulkoministeriössä yhtään?
Puvun leikkaus on keskeinen asia. Isomahaisellekin miehelle onnistuu istuvan takin teko helposti. Isännät saattoivat olla loukkaantuneita, kun vieras ei kunnioittanut tapaamisia edes asiallisella pukeutumisella.
Turvat kiinni, kyllä taksikuski on palkkansa ansainnut! Melonille ei sitten sovi sitruunan lippis, ja nyt niitä tarjouksia ihmiset!!
Tule tänne Millwalliin Timo niin saat ihan oikeasti turpaas. Tekosi on kiirinyt tännekin.
Takki huutokaupalla myynnissä?