Olen 63 vuotiaan miehen seuraneitinä.

Anonyymi

Minulla on nyt ikää 23v. Tuota on jatkunut pari vuotta. Mies on ihan ok. mukava ja komea. Asun hänen luonaan ja matkustelen varmaan puolet vuodesta. Ja seksiä, no joo kerran viikossa. Minulle maaksetaan tuosta 12000,- vuodessa ja kaikki kuluni. Vaatteet , meikit ym. En voi valittaa osaani. En halua lapsia, enkä perhettä. Miksi en tekisi tätä ?

7

798

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eihän toi tee kuukaudessa paljon. Mulla menee viikossa ton verran ja vielä jääkin säästöön.

      • Anonyymi

        Noita muita kuluja voi tuollaisessa suhteessa olla paljon. Ainakin jos puoli vuotta pyörii maailmalla.


    • Anonyymi

      Mikset niin, jos hyvältä tuntuu. Tulevaisuutta varten on hyvä opiskella ja miettiä töitäkin, niin et ole aivan miehen varassa.

    • Anonyymi

      Tuollainen vanhempi "herrasmies" voi olla hyvinkin älykästä seuraa. Elämä on karsinut turhan kohelluksen ja tuonut tilalle viisautta. Seksi suhteena , no joo, mikä ettei, kokemus on siinäkin kova valtti. Ja mä... kerroin omasta kokemuksestani... 26v. nainen.

    • siis juuri oikein,niin meillä täällä Thaimaassakin on,ne thaikut kellä varaa pitävät tyttöä juuri noin moni maksaa opikelutkin,Oikea tyyli älä luovu tuosta

      • Anonyymi

        Sinähän sen tiedät


      • Anonyymi

        Sinähän sen tiedät


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7433
    2. 80
      5018
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      79
      4849
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      132
      4258
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      10
      3048
    6. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2679
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      40
      2576
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      48
      2229
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2211
    10. Suudeltiin unessa viime yönä

      Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit
      Ikävä
      21
      1840
    Aihe