Minulla on nyt ikää 23v. Tuota on jatkunut pari vuotta. Mies on ihan ok. mukava ja komea. Asun hänen luonaan ja matkustelen varmaan puolet vuodesta. Ja seksiä, no joo kerran viikossa. Minulle maaksetaan tuosta 12000,- vuodessa ja kaikki kuluni. Vaatteet , meikit ym. En voi valittaa osaani. En halua lapsia, enkä perhettä. Miksi en tekisi tätä ?
Olen 63 vuotiaan miehen seuraneitinä.
Anonyymi
7868
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Eihän toi tee kuukaudessa paljon. Mulla menee viikossa ton verran ja vielä jääkin säästöön.
Noita muita kuluja voi tuollaisessa suhteessa olla paljon. Ainakin jos puoli vuotta pyörii maailmalla.
Mikset niin, jos hyvältä tuntuu. Tulevaisuutta varten on hyvä opiskella ja miettiä töitäkin, niin et ole aivan miehen varassa.
Tuollainen vanhempi "herrasmies" voi olla hyvinkin älykästä seuraa. Elämä on karsinut turhan kohelluksen ja tuonut tilalle viisautta. Seksi suhteena , no joo, mikä ettei, kokemus on siinäkin kova valtti. Ja mä... kerroin omasta kokemuksestani... 26v. nainen.
siis juuri oikein,niin meillä täällä Thaimaassakin on,ne thaikut kellä varaa pitävät tyttöä juuri noin moni maksaa opikelutkin,Oikea tyyli älä luovu tuosta
Sinähän sen tiedät
Sinähän sen tiedät