Mikä on Suomen paskin pankki?

Ja miksi se on DanskeBank.
Jos tarvitsee käydä konttorissa, niin esim. Pirkanmaalla AINOA konttori on Tampereen keskustassa ja auki päivittäin klo 10-12 !!!! SIIS 2h AUKI !!
Voitte kuvitella millaiset jonot siellä on aina.
1131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mitä sä siellä pankissa jonottelet? Pankissa ei käytännössä tarvitse käydä, ellet halua viedä jaloissa hiekkaa sinne

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja miksi se on DanskeBank.
Jos tarvitsee käydä konttorissa, niin esim. Pirkanmaalla AINOA konttori on Tampereen keskustassa ja auki päivittäin klo 10-12 !!!! SIIS 2h AUKI !!
Voitte kuvitella millaiset jonot siellä on aina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu