Rokotteet eivät tehoa enää koronaan...

nyt makaa sairaalassa niitä rokotettuja, eihän näin pitänyt käydä? Ketä tässä kusetetaan?
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tyhmästä päästä kärsii koko ruumin.

Äänestä

Suojan pitäisi olla 80-90 prosenttin luokkaa ja Suomessa niin vähän koko flunssaa ettei pitäisi olla yhtään rokotettua sairastunut

Äänestä
  • Rakastan tuota sanaa: "pitäisi"......se on epävarmuuden esiäiti sanastossa.

    Äänestä

Maskitta kuljetaan mistään piittaamatta, kuinkahan Intian muunnos tänne jo ehtinyt.

Äänestä
  • Miksi pitäisi varoa kun on annettu turvallinen tehojas ja hyvin testattu rokote joka suojaa korona viruksen kaikilta muodoilta. Marin lupaa näin.

    Kuka tähän hommaan uskoo enää. Flussaa on

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miksi pitäisi varoa kun on annettu turvallinen tehojas ja hyvin testattu rokote joka suojaa korona viruksen kaikilta muodoilta. Marin lupaa näin.

    Kuka tähän hommaan uskoo enää. Flussaa on

    Marin tietää kaiken. Onhan hänen kuva Voguessa.

    Äänestä

Korona-supermutanttivirus kulkee aina rokotteiden edellä.

Ainut toimiva lääke pandemiaan on nuorison täydellinen liikkumavapauden rajoittaminen maksimaalisten rangaistusten uhalla sekä biletyksen ja muun nuorison idioottitoiminnan täyskieltäminen.

Äänestä
  • Antaa nuorten tavata kavereitaan ja vähän bilettääkin. Muuten tulevat ihan mökkihöperöiksi.

    Äänestä

Aukroriteettiuskovaisuus on emämunausten äiti.

Äänestä

Mitä yhdestä koronasta, tärkein on kuitenkin saavutettu, eun painokoneista tuore pullatukipaketti sadat miljardit jota voidaan hävittää eliittiväen kesken piereskellen vähäsen aikaa teille tietämättömille.

Äänestä
  • Levveempää leipää naattien hetken aikaa Sannakin saa perse levällään lennätellä sinne tänne eurosia pyrr pruiit pruiit.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

nyt makaa sairaalassa niitä rokotettuja, eihän näin pitänyt käydä? Ketä tässä kusetetaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu