Transujuontaja Euroviisuissa

https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Nikkie_de_Jager

Tottakai transseksuaalisuutta pitää nykyään lobata euroviisuissa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ilman muuta! Se on yksi kisan päätarkoituksista.

Äänestä

oliko yhtään heteroa 10 parhaan joukossa, sikäli jos suku puolen tunnisti,

Äänestä

Pitäähän friikkisirkuksessa olla friikkijuontajakin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Nikkie_de_Jager

Tottakai transseksuaalisuutta pitää nykyään lobata euroviisuissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu