Ystävä haussa

Anonyymi

Tunteeko kukaan karkkilasta Seija Kinnusta oltiin hyviä ystäviä 15v sitten mutta sen jälkeen ei olla yhteydessä oltu olisi mukava jos joku tuntee niin ilmoittaisi

4

1112

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mene koulu kaverit sivusto ja kirjaudu sinne.Oman koulun luokasi sivustot. moni löytää sieltä kadotetun ystävän. Tai soita maistraatti/ tai netin kautta maistraati kysy. ei paljoa maksa. Tai haku konelle sukunimen mukaan joku.Hänelle s-postia asia.Jos natsaa hän antaa kyseiselle henkilölle SINUN YHTEYSTIEDOT. Henkilö itse päättää haluaako sinuun kontaktin.Aktivinen ihminen ei aikaa täällä olla joilla on Elämä! me joilla ei mitää läpää heitetän. onnea etsinällesi!

    • Anonyymi

      Hei, täällä Seija. Voisitko puolestasi sanoa kuka olet, ja miksi haluat minuun yhteyttä.
      En nyt saa mieleeni kuka ystävä mahdat olla ?

      • Anonyymi

        Hei Seija. No minähän se olen Markku. Styylattiin jonkin aikaa, mut säkeenty hommat puolin ja toisin. Oispahan kiva tavata ja muistella menneitä. Kiinnostaskos sua?


    • Anonyymi

      En taida ihan muistaa, tosin tuli muutettua Högforsin tehtaan lähistöltä pääkaupunkiseudulle noin 65 vuotta sitten.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      191
      5121
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      27
      4498
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3157
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      260
      3070
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      158
      3005
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2551
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1939
    8. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      56
      1893
    9. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      81
      1849
    10. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      23
      1815
    Aihe