Ystävä haussa

Anonyymi

Tunteeko kukaan karkkilasta Seija Kinnusta oltiin hyviä ystäviä 15v sitten mutta sen jälkeen ei olla yhteydessä oltu olisi mukava jos joku tuntee niin ilmoittaisi

4

1131

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mene koulu kaverit sivusto ja kirjaudu sinne.Oman koulun luokasi sivustot. moni löytää sieltä kadotetun ystävän. Tai soita maistraatti/ tai netin kautta maistraati kysy. ei paljoa maksa. Tai haku konelle sukunimen mukaan joku.Hänelle s-postia asia.Jos natsaa hän antaa kyseiselle henkilölle SINUN YHTEYSTIEDOT. Henkilö itse päättää haluaako sinuun kontaktin.Aktivinen ihminen ei aikaa täällä olla joilla on Elämä! me joilla ei mitää läpää heitetän. onnea etsinällesi!

    • Anonyymi

      Hei, täällä Seija. Voisitko puolestasi sanoa kuka olet, ja miksi haluat minuun yhteyttä.
      En nyt saa mieleeni kuka ystävä mahdat olla ?

      • Anonyymi

        Hei Seija. No minähän se olen Markku. Styylattiin jonkin aikaa, mut säkeenty hommat puolin ja toisin. Oispahan kiva tavata ja muistella menneitä. Kiinnostaskos sua?


    • Anonyymi

      En taida ihan muistaa, tosin tuli muutettua Högforsin tehtaan lähistöltä pääkaupunkiseudulle noin 65 vuotta sitten.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      98
      1683
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      55
      1103
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      437
      1076
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1013
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      57
      792
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      126
      772
    7. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      83
      730
    8. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      698
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      675
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      671
    Aihe