Tulipa synkkä päivä Leicesterille. Kaikki näytti hyvältä vielä siinä vaiheessa, kun se johti, ja Chelski oli tappiolla. Mutta niinhän siinä kävi, että romahdus tuli. Mahtaa ketutus olla karmea, koska Chelskin pistemenetyksen takia kaikki olisi ollut omissa käsissä. Chelski selvisi kuin koira veräjästä seuraavan kauden UCL:ään. Myös Pool sinne menee vahvan loppukauden johdosta.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Syyskuussa Veikan supertriplassa kuudenneksi eniten pelattu kolmen kärki toteutui Premierissä eli ei juuri mitään uutta länsirintamalta. Nyt pitäisi jaksaa odottaa juhannusviikolle asti, jolloin perinteisesti julkaistaan seuraavan kauden peliohjelma :)
- Anonyymi
Harmittaa Arsenalin puolesta, että niukasti jäivät europelien ulkopuolelle. Hyvä loppukausi ei pelastanut muuten heikkoa kautta. Wengerin aikakaudella europaikka oli itsestäänselvyys. Nää espanjalaiset ei osaa valmentaa.
- Anonyymi
Entäpä jos Z Zidane tulee jo ensi talveksi Lontooseen ja pelastaa tykkimiehet...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1281316
- 881222
- 79678
- 27627
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9618- 47533
- 19505
- 44505
Suomessa ei anneta opiskella eikä työskennellä
Johtajat päättävät elämästäsi ja tekevät puolestasi päätöksiä. Johtajat eivät osaa kuunnella, koska ovat narsisteja.110493Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115489