Siellä ei runoilla kuin näillä sivustoilla.Siellä jos tulee riitaa katolisen tai britiltä haisevan unionistin kanssa niin me sovitaan treffit jossain teollisuusalueella ja sitten nyrkkeillään ja katsotaan kuka voitti ja kuka hävisi.Se on rehtiä.Mennään kotiin ja pestään veri pois kasvoilta.Isä ja äiti ovat ehkä hiljaa ja murjottavat mutta minä olen mies.Aamulla töihin tai kouluun.
Irlannissa on hyvä tapa
Anonyymi
2
136
Vastaukset
- Anonyymi
Irlanti on hieno maa ja siellä on miehiä
- Anonyymi
Britit vetää aina viinaa ja tulee naama punaisena päälle.Se on nähty jopa Kyproksella.
Niiden vääräsääret menee tyyrpuurin puolelle kun annat vasemman koukun leukaan.Ne on punaisia rapuja kun ovat selällään ja raajat heiluu ihan miten sattuu.Sitten niiden kaverit möykkää.Ei tarvii kuin pari ryhdikästä punnerrusta ja ne on hiljaa alkaa juomaan olutta ja kääntää selän baarimikkoa kohden.Sitten menet kotiin.Seuraavana päivänä juttu on unohdettu ja elämä jatkuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662378Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1822058Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.452017Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣301728Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.1151696Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1681383Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1951322Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬261195En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9992- 80991