Tilasin aikoinaan ajan netin kautta koronarokotukseen, mutta en ole tähän päivään mennessä saanut vahvistusta tekstiviestinä, kuten tapana on. Yritin puhelimitse saada selvyys asiaan, mutta en onnistunut. Tuli vain automaattivastauksia ohjeineen ja lopulta luvattiin soittaa takaisin kun jättäisin takaisinsoitopyynnön.
En ole saanut luvattua soitoa enkä vahvistusta ajanvaraukselle. Olen nyt epätietoinen sen suhteen, kannataisiko minun mennä paikan päälle kokeilemassa onneani vai ei.
Osaako joku viisaampi antaa vastauksen?
Koronarokotuksesta
Anonyymi
1
932
Vastaukset 1
- Anonyymi
Mulla tais kestää viikon kun sitten soittivat. Kertoivat että mahdoton ruuhka ja siksi on viipynyt. Nyt on jo kakkosrokotus tiedossa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1031241
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku93862Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31784- 66693
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 32605
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18558
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10466