Nordea asiakaspalvelu

Anonyymi

Nordean asiakaspalvelu kaksi sanaa samassa lauseessa jotka eivät kohtaa, siis asiakaspalvelu jos joskus jonotettuaan tovin pääsee puhelimella läpi , luvataan soittaa kun näippäilet kaikki numerot mutta olisi varmaa pitänyt kysellä lainaa niin jos sitten oliskin soitettu varmaa saman päivänä.

No perunkirjoitus asiassa he ottavat perukirjat sinne kopioitavaksi ja käsittelyyn ja siinä sitten pankkimerkonomin osaaminen ei riitä vaan papereita sitten tutkitaan jossakin pari viikkoa.

No onneksi on pieni perintö ja siitä vero mene maksuun vasta ensi vuonna.

Mutta palvelupuhelimessa ääni joka sai päivän pilalle siis vittumainen akka , snobi ja tärkeä , ei ainakaan palveluhenkinen ja no pankkiikin pääse jo ennen juhannusta ja no kun ne vaarin tilit sielläNordeassa tyhjennän en kusekaan tuonne päin.

2

347

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kerro vuoden päästä, missä mennään.

    • Anonyymi

      Lahden nordeassa ylimielinen akka katse halventava tyly käytös eikö saa enää omia rahoja hoidella aion siirtää ne muualle

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      188
      1341
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      122
      1148
    3. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      70
      870
    4. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      48
      864
    5. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      790
    6. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      49
      753
    7. Hakeudu hoitoon.

      En oo kiinnostunut susta.
      Ikävä
      53
      712
    8. Kuinka hyvin tunnet mut?

      Kerro musta mies jotain.
      Ikävä
      33
      692
    9. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      60
      689
    10. Nainen, mitä ajattelet minusta?

      Mitä tuntemuksia saan aikaan sinussa? :/
      Ikävä
      47
      670
    Aihe