Kuka se vietnamilainen oli?

Joo, kuka se nätimmänpuoleinen vietnamilainen oli? Onko jossain toisessa sarjassa?
Ei oo tullu paljoa katseltua suomalaista, mutta muistan vaan tuon vosun ja joku sanoi että vietnamnam on hän.
4787
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos tarkootat jotain vanhaa Salkkarien jaksoa, niin siinä oli ainaki yks ulkomaalainen, mutta vain Intiasta ja sen nimi oli Salkkareissa Chiqi Lee.

Äänestä
  • ..Salineilla vaihtarina hetken aikaa. Tulee varmaan tämän kesän jaksoissa.

    Äänestä

  • muistaakseni kirjoitti:

    ..Salineilla vaihtarina hetken aikaa. Tulee varmaan tämän kesän jaksoissa.

    Chiqi tuli jo mukaan viime kesän uusinnoissa.

    Äänestä

Chiqi oli Filippiineiltä ja tuli Suomeen etsimään isäänsä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kertokaatten jos tiette kirjoitti:

Joo, kuka se nätimmänpuoleinen vietnamilainen oli? Onko jossain toisessa sarjassa?
Ei oo tullu paljoa katseltua suomalaista, mutta muistan vaan tuon vosun ja joku sanoi että vietnamnam on hän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu