Budjetti-velka

Kausala-p-häme laitatti, minulla maksettavaksi 1945-rauhan velan;karjala takaisin, maksan elämäni pois
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Verotus velka 16000 miljoonaa, koko ikuisuus, nyt poissa olen ihminen.

Äänestä
  • 16

    Äänestä

Yritti vielä tehdä kuolemattomaksi numeroin 400

Äänestä
  • Kuolemattomuus poissa, Kiitos maailma,

    Äänestä

jeesus EI suostunut TÄHÄN

Äänestä
  • Jeesus, hyvä Jumala

    Äänestä

Koska en tappanut A.Hitleriä Unissani , heidän mukaan 2002

Äänestä
  • Vei sieluni 1987 suunnitelm epäonnistui

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vei sieluni 1987 suunnitelm epäonnistui

    a puuttui

    Äänestä

syyt, 936 tappanut Ihminen.

Äänestä

:)

Äänestä

t: joku

Äänestä
  • kaikki viestit ;t.joku

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    kaikki viestit ;t.joku

    s x

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kausala-p-häme laitatti, minulla maksettavaksi 1945-rauhan velan;karjala takaisin, maksan elämäni pois

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu