Korona levitetty tahallaan

Brasilialaisessa mediassa eräässä lehdessä oli hetken juttu että alunperin suihkutettu lentokoneista, juttu poistui nopeasti.

Kyseessä biokemiallinen ase.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ainoastaan Salaliittotohtori kerkesi jutun lukemaan.

Äänestä

olkoonkin salaliitto teoriaa mutta outoa tämä korona on ,voi hyvinkin olla lähdetetty koska on olemassa laboratorioita jossa valmistetaan mahd. sotaa ajatellen niin miksei tämä korona ei olisi myös jotain suunniteltua !! senkin vuoksi ihmetyttää kun muunnoksia tulee jatkuvasti kuin tilauksesta ja samalla rummutus rokotteista vain jatkuu ! ei ole luottamusta enään terveyden hoitoon ! intian muunnoksen jälkeen nyt taas luvassa vielä tuhoisampi virus joka mahd. leviää ilman kautta !!!mihin tässä enään uskoo ? jotain tosi pahaa on meneillään kansakuntaa kohtaan ,mutta miksi ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Brasilialaisessa mediassa eräässä lehdessä oli hetken juttu että alunperin suihkutettu lentokoneista, juttu poistui nopeasti.

Kyseessä biokemiallinen ase.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu