Ei 300, vaan 850

Kuitit pysyvät hyvässä tallessa muun sosiaalidemokraattisen aineiston (Tiitisen lista) kanssa samassa kassakaapissa.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joo, niitä ei kansalaisten silmät näe.

Äänestä

Ai ai ai sikamaista valehtelua taas

Äänestä

Ahne, ahneempi, Sanna Marin.

Äänestä

Nokumutku virkamiehet ovat tilanneet ruokaa Marinille, pakko ne oli hyödyntää.
Marin joutui tyytymään mitä toiset toivat, eikä voinut edes valita ruokia, melko surullista.

Äänestä

Kuitit?

Äänestä

Pyytämättä ja yllättäen...

Äänestä

Turha luullakkaan että tämä kaaos loppuu ennenkuin kaikki kuitit julkaistaa Taitaaolla niinpaljon salattavaa ettei julkaista koskaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuitit pysyvät hyvässä tallessa muun sosiaalidemokraattisen aineiston (Tiitisen lista) kanssa samassa kassakaapissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu