Jos tämä on totta niin kesäkuussa tapahtuu. Tai sitten ei.
https://realrawnews.com/2021/05/u-s-military-to-hold-military-tribunals-in-tiera-del-fuego/
Tulimaassa Argentiinassa on valtaisa keskitysleiri amerikalla johon ollaan viemässä deepstaten porukkaa.
Tukikohta on Obaman perustama ja siellä on jopa kaksi häivepommittajaakin valmiina.
Klasukin kertoo tästä jos ei osaa enkkua niin paljon.
https://realrawnews.com/2021/05/u-s-military-to-hold-military-tribunals-in-tiera-del-fuego/
Tulimaassa Argentiinassa on valtaisa keskitysleiri amerikalla johon ollaan viemässä deepstaten porukkaa.
Tukikohta on Obaman perustama ja siellä on jopa kaksi häivepommittajaakin valmiina.
Klasukin kertoo tästä jos ei osaa enkkua niin paljon.
Vastaukset 16
Vanhimmat
https://www.bitchute.com/video/RfCnHx0zPuI2/
On siitä muuallakin.
Tuo menee "ufo-osaston" puolelle, ei tuosta koskaan mitään tietoa tule todelliseen reaalimaailmaan. Se jää tuonne "ufo-osastolle". Noita "pidätysjuttujahan" on ollut tässä jo pitkään, eikä mikään valtamedia ole niistä mitään kertonut, eli onko edes totuuden siementäkään.
.. en usko, ennenkuin Clintoneita ja Obamaa muunmuassa talutetaan videolla tv uutisissa kahleet käsissä linnaan.
Kaikki on pidätetty, kusikin.
Ja luolapaiset pelastetaan kerran viikossa.
Obaman ja Clintonin vankilaan menosta fantasioidaan, mutta kumpaakaan ei olla edes asettamassa syytteeseen mistään.
Sen sijaan aikuisten oikeasti grand jury alkaa arpomaan millaisia syytteitä Trumpille voisi jaella talousrikoksista.
Ja GOP, joka julisti että Capitolin "hyökkäys" oli "Antifa" leirin masinoima silti ei halua että sitä tapahtmaa aletaan tutkimaan. Miksei GOP halua että "Antifan" toimia tutkitaan? Mitä salattavaa ja pelättävää GOP:illa on Tammikuun 6. tapahtumissa?
"luolapaiset" siis tietenkin "luolalapset".
Kirjoitanpa hauskasti tänään.
Niin, melko naurettava on GOP, kun vertaa siihen millä innolla se tutki Monican hametta...
Niin pappa-Glintonhan sitä Lewinskyn hametta tutki.
Tirkisteletkö useinkin avaimenrei'istä mitä aikuiset pariskunnat keskenään puuhastelevat?
Kyllä se koko maailmaa kiinnosti tietää, että Bill Clitoris painoi VAIN poskeen Moonikaa!
Vain POSKEEN MOONIKAA!
Ja mikähän tällaisenkaan tapahtuman maailmanpoliittinen tai edes USA:n sisäpoliittinen painoarvo olisi ollut?
Onhan toki eräissä USA:n freedom-hakuisissa osavaltioissa ja piirikunnissa ollut nykypäiviin saakka lakeja jotka kieltävät mm. esiaviollisen taikka oraalisen seksin.
Sellaista se on freedom.
Ai että Billin maine kasvoi ja USA hyötyi asiasta mielestäsi, vai miksi kyselet typeriä?
Aina uhotaan että kohta tapahtuu kohta tapahtuu. Koskaan ei kuitenkaan tapahdu mitään ja ennustukset menevät aina pieleen. Vähän kuin maailmanlopun lahko. Maailmanloppua siirretään aina vaan myöhemmäksi. 😂😂😂😂
Tää on kuin se kuuluisa ravintolan kyltti "huomenna ilmainen lounas" jota ei koskaan oteta pois seinältä.
Petturi. Murhaaja. Pedofiili. Luciferian. Clintonin salaliitto. John Podesta oli pahan ruumiillistuma - "oli" operatiivinen sana. Tiistai-aamulla tarkalleen kello 8.00 GITMO-aikaa, sotilaallinen ampumaryhmä, joka koostui Marine-vapaaehtoisista, antoi Podestalle kuuden aseen tervehdyksen - keskimassan.
Kaksi tuntia aiemmin sotapoliisi oli herättänyt Podestan ja kysynyt, halusiko hän viimeisen aterian. Kyyneläinen ja vapiseva Podesta kieltäytyi kieltäytyneen viimeisestä uudelleenlaadinnasta sanomalla, että hänellä ei ollut ruokahalua valittaessaan, kuinka Donald J. Trump ja Yhdysvaltain armeija olivat tuominneet viattoman miehen.
Ranteisiin ja nilkoihin kiinnitettynä Podesta sijoitettiin Humveeen ja ajettiin raivausalueelle kilometriä Marine Hillistä kaakkoon, jossa oli kuvitteellinen everstiluutnantti Nathan R. Jessup elokuvassa Muutama hyvä mies.
Raivaaminen ei ollut ominaisuutta lukuun ottamatta juuri leikattua ruohoa ja sementtiseinää, jonka mitat olivat 6'x6x2 '. Pieni joukko sekä armeijan että siviilien katsojia katseli, kuinka kaksi parlamentin jäsentä poisti Podestan Humveesta ja saattoi hänet sementtibarikadille vaatien, että hän seisoo liikkumattomana sen edessä.
Tunnetuimpia läsnäolijoita olivat takamies Crandall, joka syytti armeijan tapausta Podestaa vastaan, ja yllättäen merijalkaväen kenraali David H. Berger, joka otti äskettäin vastaan kenraali Mark A: n karkottamisen jälkeen esikuntapäälliköiden puheenjohtajan roolin. Milley, jota nyt syytetään maanpetoksesta.
Kuusi merijalkaväkeä, kiväärit heidän vierellään, kohtasivat barrikadin - ja Podestan - 20 jaardin kohdalla.
"Jos tuomitulla on viimeisiä sanoja tai hän haluaa viimeisiä riittejä, nyt on oikea aika", takajohtaja Crandall sanoi.
”En halua kuolla. En tehnyt mitään. Tämä on sääntöjenvastaisen menettelyn rikkominen. En halua kuolla yksin näin ”, Podesta sanoi.
Kenraali Berger puhui: ”Sinun ei tarvitse huolehtia yksin kuolemisesta. Hillary odottaa sinua, minne oletkin menossa, ja lähetämme sinulle paljon enemmän seuraa. "
Kysyttyään, halusiko hänellä olla silmät, Podesta kysyi: "Onko sillä väliä?"
Takajohtaja Crandall osoitti ampumaryhmään: "Kun annan käskyn ampua, sinun on amputtava kivääriäsi samanaikaisesti, keskimassana. Kiväärien lehdissä on vain yksi kierros. Tulet kammioimaan kierroksen 'valmis' -komennolla. Yhdessä patruunassa on aihio. Jos joku teistä sotilaista tuntee syyllisyytensä jälkikäteen, vakuuta itsesi vain siitä, että juuri kiväärisi ampui aihion. Muista, että olet vapaaehtoinen tähän tehtävään. "
Hän antoi 'valmis' -komennon, ja merijalkaväen korotettiin kiväärit ja suljettiin yksi ampumatarvike.
"Valmistautukaa", takahenkilö Crandall sanoi.
Podesta huusi Jumalaa.
"Ampukaa" Takahallinto Crandall määräsi.
Kuusi merijalkäväen sotilasta laukaisi aseensa, ja Podestan rei'itetty runko romahti eteenpäin ja romahti maahan. Läsnä oleva lääkäri tarkisti pulssin ja asetti stetoskoopin Podestan veriväriseen rintaan ja julisti hänet kuolleeksi.
Seuraavana sitten varmaan opettelet Suomea?
Veikkaan, että kun käännät tuon googlekääntäjällä englanniksi, niin saat hyvän englanninkielisen version.