Marinin facepostauksista tykkäävät tuhannet intialaiset. Muuta selitystä ei ole, kuin että siitä on maksettu jollekin tykkäyksiä myyvälle firmalle.
Onko tämä fiksua? Ei minusta.
Katsokaa itse ketkä hänelle laittavat noita sydämiä.
https://www.facebook.com/MarinSanna/posts/4340816019313861
Onko Marinin nettisuosio ostettu veronmaksajien rahoilla?
6
225
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä touhu prinsessaimagon ylläpitäminen on pelkkää harhautusta.
Eikö todellakaan demareissa ole ainoatakaan rehellistä henkilöä, vanhoja ay-jääriä ja näitä suvaisemattomia kyvyttömiä naikkosia, osa kieroja pelureita. - Anonyymi
Se on vaan hyväksyny kaverikseen noita ja sitten niiltä alkaa tulvimaan lahjoituksia ja rakkaudentunnustuksia. Normaali ilmiö.
- Anonyymi
Suvakeilla. Uutisissa sanottiin juuri totus, että Suomen väkiluku lisääntyy enää vain ja ainoastaan vieraskielisten ansiosta, joten hyvää yötä Suomineito! Viimeinen sammuttaa valot.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suvakeilla. Uutisissa sanottiin juuri totus, että Suomen väkiluku lisääntyy enää vain ja ainoastaan vieraskielisten ansiosta, joten hyvää yötä Suomineito! Viimeinen sammuttaa valot.
Onko nämä Sannan tykkääjät sitten jo Suomessa?
Mahfuj A
Edward Anael R
Mominul H
Tusar S
Riikka A
Fede W
Butonkee R
Ajay S
Barış A
R Gaggl
Said S
Cankirili H
Sasha P
Mohamed R
Yiannis A
Chinmoy R
செயற்கை வானம் செ
Rakibul Islam R
Luiz C
Birute D
GJayawickrama
Anneli M
Shenal F
jne. jne.
- Anonyymi
Persut on sairas typerysten puolue
- Anonyymi
Sdp aloitti sisällissodan, eli on isänmaanpetturien puolue.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain14310298Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-739857Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1056849Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2145302- 1734999
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1593843- 822681
- 1702641
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1662481- 592311