Halla-aho on paras ehdokas pormestariksi

Halla-aho on paras ehdokas pormestariksi
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olisi joo, mutta mestarista pitäisi saada pääministeri, laittaisi koko suomen asiat kuntoon.

Äänestä
  • Kuuro niin! ❤️

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuuro niin! ❤️

    Halla-aho sopii hyvin Stadin johtoon. Samanlainen toope kuin suurin osa asukkaistakin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Halla-aho sopii hyvin Stadin johtoon. Samanlainen toope kuin suurin osa asukkaistakin.

    Helsingin+asukkaista+65%+on+juna+tuonut+jostain.+Ehkä+sinun+toope+serkkusi+äänestää+manselaista+tarjoilijaa.+Kukaan+stadilainen+ei+äänestä.

    Äänestä

On kyllä juu, paras ehdokas ja sellaiseksi jää. Sitten on erikseen ne, joista tulee pormestari.

Myö pääministeriksi Halla-aho on monen kuvitelmissa, paras ehdokas.
Mutta sielläkin on sitten erikseen ne, kenestä tulee pääministeri.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Halla-aho on paras ehdokas pormestariksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu