HehHEE, Persut P.rk-le!

Kävin US:n keskustelupalstalla ja eikös siellä ollut persuja!

PRKL!
5151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kävin abc:n vessassa ja eikös siellä ollut vihreitä piikittämässä.

Äänestä

Linkki, muuten mutua.

Äänestä

Tätänykyä Suomessa on ihan kaikki paikat tupaten täynnä Perussuomalaisia. Menee kauppaan tai elokuviin tai ravintolaan, niin Perussuomalaisia on joka paikassa. Siellä nautiskelemassa omasta elämästään ja elämisestään.

Perussuomalaiset osa elää ja nauttia. Edes koronan keskelläkään Perussuomalaiset eivät ole masentuneet. Kaikkein kovimmassakin viimassa ovat painaneet niska kyyryssä menemään vaan eteenpäin ja taas eteenpäin.

On hieno asia, että Suomessa on nykyään näin valtava määrä Perussuomalaisia.

Suomi on Perussuomalaisten oma kotimaa. Tätä emme muille luovuta, ei koskaan.

Äänestä
  • Aloittaja

    PRKL!

    Äänestä

  • JormaToosa kirjoitti:

    PRKL!

    Etkö ole saanut toosaa, kun olet noin kiukkuinen?
    Sorry, ethän suuttunut, kun oli ihan pakko kertoa, mitä tuli mieleen, mutta leikkiähän tämä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JormaToosa kirjoitti:

Kävin US:n keskustelupalstalla ja eikös siellä ollut persuja!

PRKL!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu