Norelle

Nyt on viikko pilalla kun Norelle putosi huuippumalli haussa -ssa
4545
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oli munkin suosikki. Huono juttu, mutta on ne muutkin ihan hyviä.

Äänestä

Ehottomasti kaikista suloisin. Niin nättikin.

Äänestä

En tajua miksei ne pudottaneet sitä Annia kun eihän se onnistu ikinä missään!! Onhan se kaunis mutta ei se riitä kun ei osaa poseerata..Norelle sentään osasi vähän paremmin. Annille muuten mun mielestä sopivat paljon paremmin ne alkuperäiset ruskeat hiukset, miksi ihmeessä niitä mentiin vaalentamaan? Hän oli niin ihanan raikas alussa.

Äänestä
  • Siis minähän olen Norelleakin kauniimpi,mutta ei se mikään häpeä ole kenellekään. Minä kun satun olemaan älyttömän kaunis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


diabolos kirjoitti:

Nyt on viikko pilalla kun Norelle putosi huuippumalli haussa -ssa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu