Niin käy länsimaissakin, itsetuhomekanismi on jo käynnistetty vuosia sitten. Tuhomekanismin nimi on punavihreä, globalistinen uuskommunismi. Raahataan nettohyötynegatiivisia islamisteja maahan, jotka elävät pimeintä keskiaikaa. Mädätetään moraali ja terve seksuaalisuus. Kaikenlainen itsekkyys, omahyväisyys ja kulttuurin tuhoaminen on vallalla. Sellainen hallituskin on jopa, Marinin hallitus.
Korkeakulttuurit tuhoavat aina itsensä
Anonyymi
1
58
Vastaukset
- Anonyymi
Jälkipolvet, jos heillä enää on lahjoja kulttuurisen sotkemisen vuoksi, ihmettelevät mikä sai esi-isät moisen itsetuhoisen hulluuden partaalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot393447Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe132838- 282514
- 421957
- 531799
- 151793
- 461674
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101478- 551463
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2641164