Tässä se vasemmistolainen äidinakkaus

Taas nähdään. Ei ole vielä heltat ehtineet parantua kun vauva annetaan ulkopuolisen hoitoon. Näin niitä uusia vassareita syntyy. Rakkauddttomuudesta ja sylin puutteesta.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000008042922.html
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Yleisesti ottaen taipumus vasemmistolaisuuteen syntyy hyvin varhaisen elämänvaiheen traumoista ja hylkäämiskokemuksista.

Äänestä
  • Sulla on siitä kokemusta näköjään kun asiasta öyhötät.

    Äänestä

Huono provo taas porvarilta.

Äänestä

Siitä tulee kunnan elätti ja narkkari.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Taas nähdään. Ei ole vielä heltat ehtineet parantua kun vauva annetaan ulkopuolisen hoitoon. Näin niitä uusia vassareita syntyy. Rakkauddttomuudesta ja sylin puutteesta.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000008042922.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu