Ultra äänen tutkija

Anonyymi

Kuuluuko oikeasti ultra äänen tutkijan puristella rintojani? Olin siis syöpäpotilas. Mutta tämä äijä koski rintoihini ja puristeli niitä. Ja kysyi minulta, että olenko parisuhteessa tai onko minulla lapsia ym?? Mitä vi..tua se hänelle kuului.? Ja änkesi samalle laverille, missä makasin, että hänellä mukamas selkä kipeä. Kuuluuko oikeasti ultra äänen tutkijan mies puristella rintoja samaan aikaan tehdessään mukamas tutkimusta? Eikö se kuulu lääkärille? Tästä äijästä jäi hemmetin likainen olo, että minuun saa mukamas koskea, ja että ihan tutkimusta tehdään?? Haistakoon iso paska tämä äijä!! Ja luin, että sama äijä lähestynyt myös muita seksuaalisesti väärin perustein. Mutta kappas vain HUS on niin diplomaattinen työntekijöitä kohtaan, ettei mitään väärinkäyttöä mukamas tapahtunut? Hus haistakoon ison paskan. Meitä naisia ei käytetä hyväksi. Ja sama toistui leikkaavan mies lääkärin kanssa, puristeli rintojani ja kehui, että minulla hyvännäköiset rinnat. Ja koski minua samalla että miten mukamas leikkaus suoritetaan. Haistakoon pitkän paska tämä lääkäri ja myös se mies, joka mukamas tutki minua. Missä näitä naisia, jotka ovat sairastuneet syöpään, ei kyllä jumalauta halua enää äijien koskettamista!! Hus vain suojelee näitä äijiä!°!

5

691

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      "Ultra äänen tutkija"
      Mitä tällainen aloitus tahtoo sanoa???

      • Anonyymi

        No, täytyy sanoa, että olet aika tyhmä, jos et ymmärrä pointtia ja kiinnität epäoleellisiin asioihin huomion? Varmaan olet mies, joka ei ymmärrä lainkaan, miltä tuntuu olla nainen? Vai kuinka?


    • Anonyymi

      No, oletko itse sairastanut rintasyöpään tai kokenut saman? Miksi hämmästyt näistä? Yksi mies ultra äänen tutkijasta valitettiin jopa lehdissä ja sai syytteet naisten seksuaalisesta lähentymisestä. Ei voinut ilmeisesti enää harjoittaa ammattiaan. No, täytyy sanoa sinulle, jos ei omaa kokemusta ole, niin miksi väheksyt?

    • Anonyymi

      Ota yhteyttä potilasasiamieheen, jos olet kokenut epäasiallista kohtelua. Onhan se saatava loppumaan!

    • Anonyymi

      Kirjoitus sisältää sellaista kiroilua, että ei vastaavaa usein näe. Mikähän on kirjoittajan sivistystaso? Eiköhän olisi parempi, että kirjoittaja vietäisiin kasvatuslaitokseen oppimaan tapoja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      298
      6588
    2. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      49
      5786
    3. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      184
      5236
    4. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      61
      4033
    5. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      38
      3318
    6. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      5
      3293
    7. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      52
      3227
    8. Töppö-persut ovat todella tyhmiä

      sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan
      Maailman menoa
      29
      2998
    9. Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %

      Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739
      Maailman menoa
      11
      2222
    10. Mitäpä ostaisin ja lähettäisin Metsa Manille joulupäkitsiä?

      Vähän vaikea miettiä ja keksiä eikä pelkkää rahalahjaa oikein kehtoo. Kertokaapa te?
      Tuusniemi
      38
      998
    Aihe