Voimat vallassa?

Anonyymi

Traumaattisten selkäydinvammojen vaikutus aivoihin; tuhoaa aivokudosta. Oletko loukannut selkääsi lapsuudessasi? Joku lähipiiriståsi? Kyseisellä tapahtumalla voi olla suurempi merkitys, kuin itse tajuatkaan. Sillä miten hermoyhteydet toimivat päästä varpaisiin vaikuttaa jopa persoonaan tai sitten ei; elimistö on elastinen luonteeltaan, jotain kuitenkin aina menettää. Seksuaalisuus voi muutua dissosiatiiviseksi, kuin kuumeisena koetuksi. Onneksi omalla kohdallani tekivät huonoa työtä tai sitten taustalla oli jonkinlainen sadismi jättää osittain henkiin.
Tietyt ihmistyypit jatkavat vihallla elämäänsä, tarvitaan sopiva syntipukki ruokkimaan liekkejä, jolla nämä narsistit pysyvät hengissä. Tiedän, että kirjoittamalla tämän toimin osaltani polttoaineena näille loisille, vaikka parasta olisi olla kuin haaleaa vettä ja tulla ulos sylkäistyksi. Onko ironiaa, että vihani näitä ihmisiä kohtaan voi olla yksi niistä nuorista joilla itse roikun elämässä kiinni?
Suomalaisen komediennen Pirjon linja-autosketsissä on ehkä totuuden siemen; ehkä minunkin välilevyssäni tai perhosessani loisii joku...? Kuolkaa!!!

2

<50

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan lisäyksenä vain, että plasmakin on omasta verestäni siis vertani.

      • Selkä ja pippeli jäykkänä, katse vakaana kohti kohdetta ja kohta jo kohta peitto heiluu.
        Muistakaamme veljet että naiset himoavat panemista ennäpi kuin me miehet.....


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      98
      1201
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      86
      817
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      29
      761
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      64
      677
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      606
    6. 31
      593
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      548
    8. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      15
      531
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      513
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe