Hän kirjoitti "testamentin" jonka saa avata vasta 10:n vuoden kuluttua.
Hah hah..., Mitä- Vittua- lehden pääkirjoituksessa kerrotaan syyt miksi äijä löi hanskat tiskiin sekä kuka on seuraajansa.
Hajaantukaa, enää täällä ei ole mitään nähtävää.... :-)
Halla- aho luopuu.
4
55
Vastaukset
- Anonyymi
Jussin päälle on kaadettu niin paljon paskaa ettei tuo ole enää hallituskelpoinen.
Purrasta tulee pomo ja pääministeri. Joutuu sitten taiteilemaan kun joutuu olemaan EU-ja NATO-myönteinen ja valehtelemaan kansalle päinvastaista. Matu-poliitikkansa Persut saavat pitää.
Mitä väliä. Pääasia on että saadaan tämä hemmetin punavihreät kääpiöäklöt pois tuhoamasta maatamme lopullisesti. Kerropas mitä ajattelet Venäjän koronapakkorokotuksista?
Onko hieno ja esimerkillinen homma, mitä?- Anonyymi
Meitä jokaista, jonka nimi ei ole Nasu-Martta, kiinnostaa mitenkä hän asiaa kommentoi kehuttuaan aiemmin mitenkä Venäjällä on tauti kurissa ilman toimia.
Lisäksi kiinnostaisi tietää miltä Nasu-Martasta tuntuu olla aina väärässä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Meitä jokaista, jonka nimi ei ole Nasu-Martta, kiinnostaa mitenkä hän asiaa kommentoi kehuttuaan aiemmin mitenkä Venäjällä on tauti kurissa ilman toimia.
Lisäksi kiinnostaisi tietää miltä Nasu-Martasta tuntuu olla aina väärässä.Joo, tosiaan olisi kiva kuulla, mutta tuskin kuullaan, koska Nasun tarkoitus on ilmeisesti levittää salaliittoja ja tämä ei nyt oikein sovi hänen alkuperäiseen salaliittoteoriaansa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M507163Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1173892Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v463826Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e582152Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn462127KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2492012Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka351982Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu21852Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj341515- 791319