Thaikkuhuora hively 60 euroa

Anonyymi

Suuret on luulot itestä, jos pyytää 10min lääppimisestä 60 euroa. Huh, huh...

6

1156

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mulla sama kokemus, kävin tuossa viime viikolla Helsingissä Itäkeskuksessa Thaipaikassa, sovittiin tunnin hieronnasta 50 € joka meni kassalippaaseen. Tyttö hieroi selkää noin 15 minuuttia ja sitten alkoi tuo kysely haluaako muuta hintaan 60 euroa. Eipä onneksi ollut rahaa mukana niin ei tullut sorruttua houkutukseen. Kun kieltäydyin kohteliaasti niin tyttö otti nokkiinsa ja loppuaika 45 minuuttia oli kyllä hieronnan suhteen enemmän tai vähemmän kärsimystä, otteista tunsi ettei häntä jaksanut hieronta enää vähääkään kiinnosta..

    • Anonyymi

      Mulla hyviä kokemuksia. Oli hiton hyvän näköinen misu, ei mikään vanha ämmä ja sovittiin heti aluksi tankeroenglannilla hieronta ja päälle nainti. Hinta oli 120 €. Oli kuuma päivä ja paikka aika lämmin. Tyttö puhui heti alkuun, että hot, hot. Kehoitin vähentämään vaatteet pois ja samantien tyttö riipaisikin mekon ja pöksyt pois. Sain ensin selkäpuolelle kokovartalolla hierontaa ja sitten etupuolelle ihan kunnolla ja sitten keskittyi veitikkaan. Äkkiä tanko juhlakunnossa, tyttö kysyi imeekö ja annoin luvan. Kääntyi ylleni jalat kahtapuolta päätä ja sain ihailla upeaa kosteaa pillua ja perää. Pian kiepsahti ratsastamaan ja vähän ajan kuluttua vaihdettiin paikkaa. Sitten sanoi, että pilluaan saa myös nuolla ja otettiin uudelleen alkuperäinen asento. Oli maittava kuuma pillu ja kun tyttö imi niin tehokkaasti, että meinasi irrota, kehoitin keskeyttämään. Tyttö kiepsahti seinäävasten istumaan levitti jalkansa ja osoitti pilluaan ja nuolin vielä vähän aikaa ja sitten kunnolla sisään lähetyssaarnaajassa ja lopulta takaapäin loppuhuipennus.

      Pieni kuuma tiukka mirri. Sinne oli ilo työntyä. Aiemmin samassa paikassa oli kyllä heikompikin kokemus. Taikku oli vähän vanhempi ja laiskempi. Hyväpilluinen silti, mutta paljon flegmaattisempi. Tämä nuorempi vaikutti kyllä nauttivan itsekin, tai osas hyvin näytellä. Paikka Lahdessa. Aikaa nyt jo parivuotta.

      • Anonyymi

        Siis hyi….vettu. Kuka menee nuolemaan huoran pillua tai persettä, tai suutelemaan huoran kanssa. Onko mitään itsesuojeluvaistoa, vai onko kaikki taudit jo niin voi huoletta lasketella menemään. Just tollein taudit leviää


      • Anonyymi

        Mikä paikka lahes? Onkoha tyttö siellä vielä


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mikä paikka lahes? Onkoha tyttö siellä vielä

        No hei kaverihan sanoi, että aikaa pari vuotta. on varmaan paikalla juu.
        Eikjö noi vaihda paikkaa ja kaupunkia vähän päästä.


    • Anonyymi

      Itse olen käynyt naimassa tiukkaa thaikkua 60€/pano. Oli myös yön yli tapaaminen 200€ ja pantiin ties missä ehkä 7 kertaa.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      204
      4035
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2563
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      38
      2265
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      80
      1390
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      86
      1268
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1149
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      75
      1017
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      873
    9. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      57
      844
    10. S24 Lieksa miksi on paikallinen entinen Kansallinen Kokoomus valtuutettu sali niin kallis?

      Vailla alennuksia? gogo express joensuu kertakäynti 10 euroa avoinna 5-24. Miksi pitää Lieksassa tukea paikallista yritt
      Lieksa
      72
      797
    Aihe