Olisiko Nallikarissa mukavia caravaanareita joiden vaunussa tai autossa voisi vierailla? Katselukin käy...tai katseltavana oleminen. Olen 5kymppinen, 185/80, hyvin varustettu ukkomes Oulusta.
Nallikarin caravaanarit
Anonyymi
19947
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Mikä on sinusta hyvinvarusteltu?
20 senttiä pitkä ja 5 paksu
Uskottavaa.
Kyllä vois olla tyttöystävällä ilon päivä kun sais ton kokosta. Itsellä aika pieni ja ei oikeen meinaa saada muijaa tyytyväiseksi.
Oulussa edelleen tarjolla.
Itse haluisin kyllä olla paikalla näkemässä kun hoitelet?
Vieläkö olis tyttöystävälle seuraa?
Vielä olis
Ja olisko ongelma jos olisin katsomassa? ja tyttöystävä tykkää aika tavallisesta seksistä. Onko kokemusta paljonkin tällaisesta?
Ei olisi ongelma. Päinvastoin, se olisi kiihoittavaa... Aika paljon kokemusta.
Okei hyvä, olis kyllä todella kiihottavaa minustakin. Ei varmaan sitten ongelmaa saada tyttöystävää tulemaan?.. minun toimesta se on ollu vähän vaikeeta.
Ei todellakaan ole...
Haetko siis ensisijaisesti miehiä vai naisia
Parit, naiset, miehet...
Sysmän campingillä ketään seuraa vailla?
Kuules nyt. Kyllä juttu on niin, että ihan joka paikassa on aina joku seuraa vailla.
Se on vaan susta kiinni!
Olet oikeassa! Aattelin vaa helppo nopeeta ratkaisua jos sopii valmiix
Opettele pari lausetta norjaa, tiiä vaikka pääset turistikylään ja ronski viikinki ottaa sut takaapäin.
Lieksassa eräällä pienellä camping-alueella huomasin erään asuntovaunun ovella ilkosillaan olevan naisen, joka käväisi siinä ikään kuin näytillä. Menin hieman lähemmäs, ja se toistui. Olin sellainen 30 nuorimies. Ajattelin että ei se varmaan rikoskaan ole, jos vielä lähemmäs menen. Nainen pyysi minut sisään. Vaunussa oli nelikymppinen pariskunta, mies shortseissa, rouva alasti. Ottaisinko kylmän siiderin, kysyttiin, ja sehän minulle kävi. Ymmärsin myös että minun oli lupa katsella luonnollista naiskauneutta, kun se siinä sitä varten esillä oli. Kivasti heilahtelevat rinnat, isot nännipihat ja tuuhea, kiharainen pehko. Viehkeästi rouva siinä liikehti, järjesteli muka keittiön asioita, niin että tuli tutuksi niin edestä kuin takaa. Takamus oli pyöreä, selkä vankka, ja ajattelin että on varmaan sängyssä peto. Minä aloin jo olla jonkinlaisessa transsissa, mutta niin oli rouvakin, sen näki silmistä. Posket punoittivat. Rouva asettui niin, että varmasti näkyi hävyn vako, mutta siinäkään ei ollut mitään rivoa. Mies tarkkaili meitä molempia ja sanoi lopuksi, että hyvä jos tykkäsit ja kiva kun kävit. Tämä on hänen rouvalleen tärkeää, vaikka voi oudolta tuntua. Ja toivottavasti et pety, jos odotit enemmän.
Rouvakin kiitti minua, ja niin poistuin, matkaeväänä mukaani laitettu kylmä siideri. Aamulla heidän vaununsa oli poissa.