Poikaystävä haluaa sitä

Anonyymi

Mun poikaystävä on mua 2v vanhempi! Se ei oo enää neitsyt, ja sano että sitä ei haittaa kun en oo vielä valmis seksiin. Kuitenkin en usko että se kauaa jaksaa odottaa. Ja ollaan kyllä kielareit annettu ja muutenki pussailtu mut seksiä en halua. Et pojat voitteks kertoo et jaksatteko te oottaa tyttöö että se on valmis?!

7

95

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä.nuorella miehellä on himot että se haluu sua. Ja jos et oo vielä vamis niin ei se sitten oo hyvää seksiä, mutta voitte vaikka hyväillä toisianne alkuun vielä.

    • Anonyymi

      Kuinka kauan pitäisi odottaa?

      • Anonyymi

        Riippuu tietenkin sun iästä ja miten susta itsestä tuntuu. Pitää olla sinunkin valmis harrastaa seksiä ei se muuten ole sulle nautinnollisen kokemus. Hyvä se on kuitenkin joskus uskaltaa kokeilla!


    • Anonyymi

      Ei jakseta. Pillu levälleen vaan ja anna! Pihtari.

    • Anonyymi

      Pussailusta voi pikku hiljaa edetä toisen hyväilyyn ja suuseksiin. Poikaystäväsi voi nuolla pilluasi ja itsestäni se tuntuu ainakin hyvältä ja kiihottavalta. Ja sitten kun olet valmis voit ottaa poikaystävältäsi suihin. Se on ainakin oman kumppanin mielestä tosi kiihottavalta. Yhdyntää voitte kokeilla kun sulta tuntuu siltä, mutta pojat ovat yleensä aika kokeilunhaluisia että haluavat päästä panemaan.

      • Anonyymi

        Älä homo uhoo


    • Valmis mihin?
      Yleensä sukukypsyyden saavuttaneilla ihmisillä on seksihalut. Oletan, että aloittaja on jo murrosiän ylittänyt.
      Jos ei sukukypsyyden saavuttaneella ole haluja, niin tokkopa niitä koskaan sen kummemmin on tulossa myöhemminkään.
      Mikäli ikää siis on riittävästi ja fyysinen kehitys tapahtunut, niin mitään sen kummempaa " hei olen nyt äkisti valmis panemaan" juttua tuskin on tulossa.
      Luonnollisilla normaaleilla seksihaluilla varustetut ihmiset ovat valmiita harrastamaan seksiä heti tilaisuuden auettua, jos partneri siihen vaan on löytynyt.
      Aloittajalta voisikin kysyä, että odottaako hän pelkojen katoavan itsekseen odottamalla vai odottaako hän jonkinlaista merkkiä jumalalta tähän tulevaan aktiin.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      183
      5047
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      21
      4440
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3127
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      256
      3007
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2912
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2521
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1929
    8. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      42
      1812
    9. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      70
      1780
    10. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1777
    Aihe