Johon sisältyy etten peseydy enää lainkaan. Aloittamisesta on nyt kaksi viikkoa ja tässä on nyt pieni ongelma. Pallit kutisee niin hemmetisti että meinaa järki lähteää päästä. Onko olemassa jotain lääkettä pallien kutinaan?
Aloin naturalistiksi
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kosteuspyyhkeitä kaupasta. Auttaapi.
Minulle kävi samoin, niin aloin nukkumaan alasti, ja muutenkin olemaan ilman kalsareita mahdollisimman paljon, niin pääsee pallit tuulettumaan eikä hikoilemaan.
Koskenkorvaan upotat säkkisi niin lakkaa kutina. Sen voi sitten vielä juoda niin ei mitään menetä.
Joskus takavuosina oli kahden ja puolen vuoden tauko, etten ollut suihkuissa ym. ollenkaan. Ei se niin kauheeta ollut..
terkut vaan Koskenkorvalta.
Kiinan kommunistijohtaja Mao Zetung ei käynyt kuulemma myöskään juuri pesulla. Alaiset nyrpistelivät vaivihkaa varmasti usein nenäänsä kuvottavan hajun vuoksi. Yök... Mao jopa itse kerskui asialla, jotta "Mies peseytyy vain kaksi kertaa eläessään, ensin syntymänsä jälkeen ja toisen kerran naimisiin mennessään. Se on siis maolaisuutta. Olet maolainen.