Diana pyhimys

Anonyymi

Mitä olikaan Pariisissa tekemässä.

7

76

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sitä samaa mitä suomalaiset naiset etelässä.

    • Anonyymi

      Miksi eronnut Diana ei olisi saanut tehdä, kun öklöttävä Charles teki samaa ollessaan naimisissa Dianan kanssa?

      Tärkeämpi kysymys on, ketkä halusivat Dianan kuolevan ja miksi?

    • Anonyymi

      Olisiko suolle oksista väännetty risti tässä tapauksessa hyvä johtolanka? Totta puhuen nämä vanhojen tapausten tonkimiset ovat oksettavia.

    • Anonyymi

      Dodi - kuka muistaa?

      • Anonyymi

        Dianan muslimipoikaystävä vai oliko juutalainen . Koittakaa nyt kristityt ymmärtää että etsitte kristityn puolison . Ei voi kertakaikkiaan elää ihmisen kanssa joka kieltää Jeesuksen.


    • Anonyymi

      Ymmärrettävää, että Will ja Harry äitinsä muistoa palvoo mutta ei koko maailmaa siihen tarvi yhä uudelleen vetää mukaan. Dianan nimi myy edelleen, joten erityisesti Harry rapakon takaa pitää äitinsä nimeä esillä.

      • Anonyymi

        Henry . Ja Diana sormukset oli joskus muotia mutta ei enää nyt ne on jo vanhan aikaisia . Lehdistö tekee rahaa näillä. Ottaa kuvia lehtiin niin lehdet myy sehän on ongelma tässä . Tavallisia ihmisiä vahdataan . No siinä kävelee nyt se kaivaa nenää nyt se heilautti kättään lukee lehdissä . Nyt sillä on hame päällä nyt housut lööppi myy . Matalat kengät korkeat kengät nyt ne syö. Ajatella ihminen joka syö . Päivän juttu toimittajilla . Sitten lehtien työntekijät kuvaajat saa palkkansa . Eikö tyhmää. Juokseeko ne tuolla Intiassa tai Arabiassa kuninkaitten perässä samoin lehdistö ??? Espanjan kuninkaasta on paljon juttuja Espanjan lehdissä. Englannissa on ulkomaalaisia niin paljon muista maista ja muista uskonnoista . On se kuulkaa hullu hommaa että joku arabiasta Afrikasta lähtee toiseen maahan ilmaisen rahan tavaran perään . Älkää antako mitään rahaa niille turistimatkoilla kuulkaa. Tehän maksatte itse matkanne ette ole heille mitään velkaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      140
      10166
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      148
      5393
    3. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      40
      4040
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      132
      3602
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      35
      2654
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1906
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      359
      1572
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      98
      1567
    9. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      73
      1428
    10. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1386
    Aihe