Diana pyhimys

Anonyymi

Mitä olikaan Pariisissa tekemässä.

7

141

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sitä samaa mitä suomalaiset naiset etelässä.

    • Anonyymi

      Miksi eronnut Diana ei olisi saanut tehdä, kun öklöttävä Charles teki samaa ollessaan naimisissa Dianan kanssa?

      Tärkeämpi kysymys on, ketkä halusivat Dianan kuolevan ja miksi?

    • Anonyymi

      Olisiko suolle oksista väännetty risti tässä tapauksessa hyvä johtolanka? Totta puhuen nämä vanhojen tapausten tonkimiset ovat oksettavia.

    • Anonyymi

      Dodi - kuka muistaa?

      • Anonyymi

        Dianan muslimipoikaystävä vai oliko juutalainen . Koittakaa nyt kristityt ymmärtää että etsitte kristityn puolison . Ei voi kertakaikkiaan elää ihmisen kanssa joka kieltää Jeesuksen.


    • Anonyymi

      Ymmärrettävää, että Will ja Harry äitinsä muistoa palvoo mutta ei koko maailmaa siihen tarvi yhä uudelleen vetää mukaan. Dianan nimi myy edelleen, joten erityisesti Harry rapakon takaa pitää äitinsä nimeä esillä.

      • Anonyymi

        Henry . Ja Diana sormukset oli joskus muotia mutta ei enää nyt ne on jo vanhan aikaisia . Lehdistö tekee rahaa näillä. Ottaa kuvia lehtiin niin lehdet myy sehän on ongelma tässä . Tavallisia ihmisiä vahdataan . No siinä kävelee nyt se kaivaa nenää nyt se heilautti kättään lukee lehdissä . Nyt sillä on hame päällä nyt housut lööppi myy . Matalat kengät korkeat kengät nyt ne syö. Ajatella ihminen joka syö . Päivän juttu toimittajilla . Sitten lehtien työntekijät kuvaajat saa palkkansa . Eikö tyhmää. Juokseeko ne tuolla Intiassa tai Arabiassa kuninkaitten perässä samoin lehdistö ??? Espanjan kuninkaasta on paljon juttuja Espanjan lehdissä. Englannissa on ulkomaalaisia niin paljon muista maista ja muista uskonnoista . On se kuulkaa hullu hommaa että joku arabiasta Afrikasta lähtee toiseen maahan ilmaisen rahan tavaran perään . Älkää antako mitään rahaa niille turistimatkoilla kuulkaa. Tehän maksatte itse matkanne ette ole heille mitään velkaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pride-rautu korvaamaan kirjolohi

      Kekkosen saatanan tunari meni muuttamaan aikoinaan sateenkaariväen kalan nimen. Unkarin vallankumouksen innoittamana n
      Maailman menoa
      34
      2468
    2. Purran aikaisemmat kannattajat siirtyneet Lindtmanin leiriin

      Melkoinen muutos on käynnissä Suomen politiikan kentällä. Tulevista häviäjistä on hirmuinen kiire päästä ajoissa voittaj
      Maailman menoa
      106
      2361
    3. Järkyttävä hetki - Ellen Jokikunnas pöyristyy italialaisen lääkärin työstä

      Unelmia Italiassa -sarjassa ollaan Ellen Jokikunnaksen perheen kanssa Italiassa. Jokikunnas ja Rask ovat rempanneet kakk
      Tv-sarjat
      26
      1449
    4. Oot tosi epätavallinen

      ja erikoinen nainen. Tykästyä ikihyviksi sun kaltaiseen naiseen, mitä tästä pitäis edes ajatella.
      Ikävä
      49
      1237
    5. Työeläkkeet ovat pois työntekijän palkasta

      Jokainen työeläkkeen nimissä maksettu euro on otettu pois työtä tekevältä palkansaajalta. Mitä korkeampi työeläketaso o
      Maailman menoa
      33
      1182
    6. Etkö sä muru mussakaiseni ymmärrä

      Että me päästään lähenemään vain kaveruuden kautta? Vain siten mä voin lähettää sulle kuvia ja viestejä 😌 Tänäänkin o
      Ikävä
      30
      996
    7. Etkö voi antaa edes vihjettä mulle?

      Minkä vain me tiedettäisiin? Naiselta miehelle.
      Ikävä
      73
      932
    8. Muistatko? Maisa Torppa jakso räjäytti Veitolan somen: "epäaitoa ja teeskentelyä"...

      Maisa Torppa täyttää tänään 35 vuotta, onnea! Maria Veitola vieraili Yökylässä-ohjelmassa aikansa kohujulkkis Maisa To
      Suomalaiset julkkikset
      11
      861
    9. Terveisiä lintutornilta

      Viipurista nousee kauhea savupatsas. Miksi ?
      Maailman menoa
      37
      780
    10. Kaksi viikkoa enää Rakas...

      Tietäisinpä miten toimia...
      Ikävä
      53
      765
    Aihe