Diana pyhimys

Anonyymi

Mitä olikaan Pariisissa tekemässä.

7

86

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sitä samaa mitä suomalaiset naiset etelässä.

    • Anonyymi

      Miksi eronnut Diana ei olisi saanut tehdä, kun öklöttävä Charles teki samaa ollessaan naimisissa Dianan kanssa?

      Tärkeämpi kysymys on, ketkä halusivat Dianan kuolevan ja miksi?

    • Anonyymi

      Olisiko suolle oksista väännetty risti tässä tapauksessa hyvä johtolanka? Totta puhuen nämä vanhojen tapausten tonkimiset ovat oksettavia.

    • Anonyymi

      Dodi - kuka muistaa?

      • Anonyymi

        Dianan muslimipoikaystävä vai oliko juutalainen . Koittakaa nyt kristityt ymmärtää että etsitte kristityn puolison . Ei voi kertakaikkiaan elää ihmisen kanssa joka kieltää Jeesuksen.


    • Anonyymi

      Ymmärrettävää, että Will ja Harry äitinsä muistoa palvoo mutta ei koko maailmaa siihen tarvi yhä uudelleen vetää mukaan. Dianan nimi myy edelleen, joten erityisesti Harry rapakon takaa pitää äitinsä nimeä esillä.

      • Anonyymi

        Henry . Ja Diana sormukset oli joskus muotia mutta ei enää nyt ne on jo vanhan aikaisia . Lehdistö tekee rahaa näillä. Ottaa kuvia lehtiin niin lehdet myy sehän on ongelma tässä . Tavallisia ihmisiä vahdataan . No siinä kävelee nyt se kaivaa nenää nyt se heilautti kättään lukee lehdissä . Nyt sillä on hame päällä nyt housut lööppi myy . Matalat kengät korkeat kengät nyt ne syö. Ajatella ihminen joka syö . Päivän juttu toimittajilla . Sitten lehtien työntekijät kuvaajat saa palkkansa . Eikö tyhmää. Juokseeko ne tuolla Intiassa tai Arabiassa kuninkaitten perässä samoin lehdistö ??? Espanjan kuninkaasta on paljon juttuja Espanjan lehdissä. Englannissa on ulkomaalaisia niin paljon muista maista ja muista uskonnoista . On se kuulkaa hullu hommaa että joku arabiasta Afrikasta lähtee toiseen maahan ilmaisen rahan tavaran perään . Älkää antako mitään rahaa niille turistimatkoilla kuulkaa. Tehän maksatte itse matkanne ette ole heille mitään velkaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      7
      3753
    2. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      193
      3639
    3. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      129
      3375
    4. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      71
      3352
    5. Korpelanvaara

      Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit
      Suomussalmi
      20
      2206
    6. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      25
      1778
    7. Osaatko arvata

      Mitä ajattelin?
      Ikävä
      34
      1555
    8. Heippa nainen

      Tykkään susta niin että halkeen 😘 Kivaa iltaa. t-mies
      Ikävä
      32
      1471
    9. Meidän täytyy tavata

      Siis se on välttämättömyys.
      Ikävä
      92
      1423
    10. Haluaisin et

      Pussaisit läpi ja nuolisit
      Ikävä
      15
      1333
    Aihe