Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

LAIHAN naisen ALAPÄÄ on KIREÄ?!?

Onko niin että laiha nainen on TIUKKA?!?
202030
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Ei oo. Mun vaimo on tosi laiha. Aiemmin sairasti anorexiaa. Vieläkin laiha. Pillu oli normi, ei se tiukin kooltaan ehkä keskitasoa. mutta väljeni jo ekassa synnytyksessä. Iso mukula repi pillua. Sai siihen fysioterapiaa pc lihaksiin kauan, ei auttanut. Sitten uusi synnytys ja 4,5 kg mukula ja pillu repesi persereikään saakka. Ommeltiin mutta nussittuasi sitä huomasin että se väljeni taas lisää. Kyrpää saa heilutella pillussa eikä ota seinämät kyrpään kiinni. Pakko nussia lujaa että edes jotain tuntee. Lekurit suosittaa vaan pillujumppaa vaikka jälkitarkastuksessa todettiin löysyyttä pillussa ison vauvan jäljiltä. Pilluaukonkin todettiin venyneen kohtalaisesti ja jääneen auki. Kiva lukea näitä epikriisistä mutta apua ei tule. Yksityinen Gyne pyytänyt keskittymään muihin asioihin kuten mukuloihin, vaikka on totesi myös pillussa olevan huomattavaa väljyyttä. Nuorempi muksu on 1,5 v ja vaimon pillu yhä löysä. Uberlöysä. Oon joutunut käymään vieraissa hakemassa normi pillua. Vaikka persettä vaimo antaa korvaukseksi kun häpeää löysää pilluaan ja haluaa hyvittää sen.

Äänestä
  • Nuo pillut on niin arvaamattomia. Tämän vuoden kokemuksista sen verran, että Panin yhtä 26 vuotiaasta yhden lapsen synnyttänyttä ja se oli huomattavan löysä. Tapasimme reilun kuukauden kun en halunnut jättää yhden yön hommiksi, kaunis muikki. Pantiin kuukauden lähes joka ilta mutta löysällä se tuntui joka kerta, mikä harmitti kun oli oikeen kaunotar. Kysyin sen lapsesta ja synnytyksestä ja sain urkittua että lapsi oli synnytyttyään 4,2 kg ja imukupilla pois vedetty. Sen mies oli pettänyt sitä lapsen ollessa puoli vuotias ja tullut siitä ero. Olikohan mies pettynyt löysään pilluun? Erottiin kuukauden päästä kun en voi tyytyä noin löysään pilluun. Harmitti kun muikki oli tosi upee ja kiva. Myöhemmin nussin 2 lapsen äitiä joka on oikeesti niin hyvä ja tiukka. Ollaan yhdessä vieläkin. Ei niistä pilluista tiedä ennakkoon.

    Äänestä

Lihavalla usein on tiukka.

Äänestä

Yhtä hoikkaa naista panin 7 kk sitten ja ei ollut tiukka. Jotenkin pehmeä ja veltto tussu. Alle 30 vuotias lapseton nätti nainen. Kulli meni yllättävän helpolla sisään ja pantiin koko yö. Takaapäin veto oli paras tuntuma. Se olis halunnut enemmän mun kanssa mutta mä en. Mulla on niin hyvä menekki nyt. Vallaton sinkkuelämää ja paljon seksiä. Erosin vuosi sitten tyttöystävänsä enkä halua sitoutua kun saan paljon pillua muutenkin.

Äänestä

Aika monen kokoisen naisen kanssa olen ollut yhdynnässä. Laihat ei ole mitenkään tiukempia. Jotkut pienet ja sirot taas ovat olleet tiukempia.

Äänestä

Laihalla löysä ja avara. Lihavalla on läskiä fyllinä ja siksi tiukka.

Äänestä

Lihavilla on tiukimmat. Ne kun saa harvoin kullia niin pillu pysyy tiukkana

Äänestä
  • Jatkuvaa harjoitusta saava pillu on tiukka...

    Äänestä

  • Nussiminen tosiaan treenaa niitä pillun lihaksia. Pihtarin ovat kammottavia, ei ymmärrä mitään seksin päälle, antavat vain kun on pakkopullaa. Halukas nainen avaa taivaan portit. Paljon on tullut pantua suhteissa ja niiden ulkopuolella,

    Äänestä

  • Ootsä vähän kade, että saan paljon pillua? Taitaa muijas olla pihtari eikä anna sulle pillua päivittäin, kun noin kadehdit. Saatko hei persettäkään yhtään? Jos et, niin tajuan paskan olosi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ootsä vähän kade, että saan paljon pillua? Taitaa muijas olla pihtari eikä anna sulle pillua päivittäin, kun noin kadehdit. Saatko hei persettäkään yhtään? Jos et, niin tajuan paskan olosi.

    On se sulle kade. Se on valinnut väärin ja ottanut muijakseen pihtarin. Jolta ei edes persettä heru. Tuollaiseen muijan kanssa ei onnea saavuta. Kusipäille voi käydä noin hän vähän hää hä hä :D ottaa sitä nyt partion ja kiukuttelee muille vaikka oma vika paskanen sika.

    Äänestä

  • Ei järvikään soutamalla kulu.

    Äänestä

Ottaa sitä nyt pattiin

Äänestä

Todella tiukkoja ollut sekä langan laihoilla mutta tiukin hieman pyöreemmällä tapauksella.

Ei niitä voi mistään tietää.

Äänestä
  • Kaikki on kuitenkin naitavia

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kaikki on kuitenkin naitavia

    Jos naaman erottaa perseestä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jos naaman erottaa perseestä.

    Älykkyys on siinä että ei nussi tyhjänpäiväisiä, kaikille pilluunsa tarjoovia muijia. Vaan laadukkaita ja parhaimpia, kauniita naisia jota on mukava kohdella hyvin. Niitten kanssa seksi on enempi kun mulkun uittamista avoimessa reiässä. T: Laatutietoinen

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Älykkyys on siinä että ei nussi tyhjänpäiväisiä, kaikille pilluunsa tarjoovia muijia. Vaan laadukkaita ja parhaimpia, kauniita naisia jota on mukava kohdella hyvin. Niitten kanssa seksi on enempi kun mulkun uittamista avoimessa reiässä. T: Laatutietoinen

    Toi on totta, mutta onhan se koukuttava tunne porautua eri naisiin jotka olet ensin riisunut mielessäsi, matka siihen kun paljastat ensimmäistä kertaa pillun, työnnyt ja lopulta purkaannut sinne;)

    On tullut vastaan sekä tiukkoja ja löysiä vartalosta riippumatta. Tiukat tuntuu mahtavalle mutta sperma rupeaa lentämään liian nopeasti. Välimalli paras.

    Äänestä

Miten vartalon koko liittyy tähän mitenkään?

Äänestä

En ole tuon edellisen kirjoittaja, mutta vartalon koko ei liity asiaan. Tiukkoja naisia ovat olleet esim. 168 cm 68 v rouva, lyhyt 156cm hoikka 51 v ja 180 cm 36v. Aika eri kokoisia. Väljiä on olleet 155 /48v, 170, 50v ja 164/41v. Viimeinen oli pyöreähkö, ja sitä edellinen laiha, muut normaali vartisia. Kaikkiin kyllä lasti lähti, enkä kohtalaisen kookkaan haltijana kaipaa yyber tiukkaa. Joutuu varomaan ja tulee hiertymiä pilluun. Se on se vaikeasti määriteltävä jokin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


NAKKIKASTIKE697 kirjoitti:

Onko niin että laiha nainen on TIUKKA?!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu