Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Saryanna ja Mr. Lothar

Saryanna on teki ainakin kaksi pornovideoo Mr. Lotharin kanssa joskus vuonna 2012, mutta onko uutta materiaalia syntynyt?
132100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

No niin eikun katsomaan ja runkkaileen!

Äänestä

Onneksi on pornoa niin että palstan miehet saavat tyydytettyä tarpeensa

Äänestä

Eipä oo häävin näkönen muikkeli

Äänestä

Kasvattais toikin tissit

Äänestä

Vaikka mr. Lothar on kaikinpuolin mukava äijä niin en ole hänen potenssista kauhean vakuuttunut enää hänen uusimpien pätkien aikoihin. Nimittäin yhdessä jos toisessakin jyystössä Lotharin kalu ei seiso kunnolla eikä hän esim. siinä pätkässä jossa hän Kankkusen rallihaalarit jalassa nai tyttöä, edes laukea millään. Hiki kyllä lentää ja ötökät kiusaa mutta lasti ei irtoa millään. Tuollainen on aika masentavaa katsottavaa eikä kyllä ole hauskaa edes katsoa. En sitten tiedä mistä johtuu, voihan hän olla niin kyllästynyt pilluun ettei sen saaminen enää häntä saa innostumaan. Vai käyttääkö jotain puudutetta jotta ei laukeaisi liian äkkiä? Mene ja tiedä.

Äänestä
  • Liian vanha pornoalalle

    Äänestä

Porno on taas tarpeen, muija ei meinaan anna

Äänestä

Kun katsoo pornoa, ei tarvi runkoa

Äänestä

Ugh!!

Äänestä

Ketä te oikee ootte t Saryanna 😁

Äänestä

Ihan se kenestä täällä puhutaan 😁

Äänestä

Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Saryanna on teki ainakin kaksi pornovideoo Mr. Lotharin kanssa joskus vuonna 2012, mutta onko uutta materiaalia syntynyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu