Kuka on kovin

Gallup kysymys kuuluu:

Kuka seuraavista on kaikkein kovin panomies?

A. James Bond

B. Ron Jeremy

C. Ilkka Kanerva

D. Joku muu, kuka?

Perustele vastauksesi jos pystyt!
7444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

david hasselhoff. perustelu: I've been looking for freedom...

Äänestä
  • Hasselhoff, loistavaa :))

    Äänestä

Kovinkaan moni ei varmaan tiedä kuka on Ron Jeremy..
Mutta muutaman "leffan" olen ko. henkilöltä nähnyt joten vastaan, että

B on kovin panomies

(paitsi jos olisin mies niin se olisin minä!)

Äänestä

se on James BOND

Äänestä

No ehdottomasti James Bond, perustelut: Ron Jeremy tekee työtään, ja on hyvä siinä. No mitä nyt Ilkka Kanervasta voi sanoa ?

Lukekaaa uusimmasta seiskasta Ilkan seikkailuista, mutta älkää uskoko kaikkea mitä luette

Äänestä

tietysti D ja se on mun rakas aviomies hyvänä kakkosena vois tulla B

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


panomies? kirjoitti:

Gallup kysymys kuuluu:

Kuka seuraavista on kaikkein kovin panomies?

A. James Bond

B. Ron Jeremy

C. Ilkka Kanerva

D. Joku muu, kuka?

Perustele vastauksesi jos pystyt!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu