Meillä ahdistelijoillakin on tarina kerrottavana, miksei meitä kuunnella vaan sivuutetaan puhumalla meidän puolestamme? Näkökulmia on aina kaksi - ihan samalla tavalla kuin riitaankin tarvitaan aina kaksi! Jos puristan naista tisseistä, niin siinä voi olla taustalla monenlaisia traumoja sekä käytännössä yhteiskunnan ja naisten taholta tullut pakottaminen elämään selibaatissa. Kun tätä jatkuu tarpeeksi kauan eli naisten seksuaalisen vallan vuoksi epäsuhta tilanne riistää isolta osalta miehistä oikeuden seksiin, tirkistelyyn ja käpälöintiin niin naiset tekevät itse itsensä alttiiksi ahdisteluille tarjoten seksiä ainoastaan komeille, maskuliinisille alfauroksille! Me muut jäämme ilman - joten jossain vaiheessa me otamme omamme naisilta lupaa pyytämättä. Tämä on aivan luonnollinen tapa tasapainottaa epäoikeudenmukaista tilannetta, jossa NAISET TYRKYTTÄVÄT ITSEÄÄN VAIN VÄKIVALTAISILLE JÄNNÄMIEHILLE JA SAMALLA RUIKUTTAVAT ITSE SEKSUAALISESTA VÄKIVALLASTA!!! Pöyristyttävää uhriutumista ja miesvihamielistä jargonia!!
YouToo-kampanjan käynnistäminen
6
204
Vastaukset
- Anonyymi
YouTOO-kampanjan voisi käynnistää heti koska erityisesti kesällä seksivaje tekee tehtävänsä.
- Anonyymi
Misogynia elää ja voi hyvin!
- Anonyymi
Ettäs kehtaat!!!!
- Anonyymi
Incelien runkkarikerho kokoontuu.
- Anonyymi
Onko sinulla jotain runkkaustakin vastaan?
- Anonyymi
Minulla on ehdotus, koska nuorilla miehillä ja toisaalta vanhoilla naisilla on seksivajetta niin voisi järjestää bordelleja joissa nämä kaksi puutteessa olevaa ryhmää voisi tavata. Tientenkin tapaaminen voisi tapahtua pilkkopimeässä ettei nuorilla miehillä "lopahtaisi". Italian tapaan Isät voisivat tutustuttaa poikansa jo nuorina näihin bordelleihin heti kun pip***i alkaa töttöilemään ihan niinkuin kulttuurivaltiossa Italiassa on tapana. Toinen ratkaisu olisi "poikainkesken leikit" ja tytöt saisivat haukkua miehiä sioiksi ihan vapaasti.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648