Suomessa ja Kanadassa ei ole mitään helleaaltoa.
Kyse on valtamedian ja eliitin laajasta huijauksesta. Ilmatieteen laitoksen meteorologit ovat lahjottuja tai pakotettuja mukaan.
Myös lämpömittareiden valmistajat ovat mukana salaliitossa.
Tämä selvisi minulle, kun aloin ottaa asioista itse selvää.
Todellisuudessa ulkona on 20 asteen kesäinen ulkoilusää. Ihmiset halutaan vain pysyvän sisällä, jotta he eivät näkisi eliitin juonia.
Tarkemmin tästä ja muista B. Gatesin toinista voit lukea KS (kuseta silmään) verkkojulkaisusta.
Lämpöaalto on huijausta.
1
65
Vastaukset
En nyt oikein ymmärrä että mitä haet takaa? Jokainen täyspäinen tietää että kesällä on lämmintä ja talvella kylmempää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841646Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691551Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2711288Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691262- 56877
- 66854
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em65843Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40831- 40817
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44791