Naisen numerotöppäys

Anonyymi

Tutustuin baarissa tyttöseen. Juteltiin niitänäitä ja päätettiin vaihtaa numerot. Tyttönen ei oikein muistanut omaa numeroansa. Sai kuitenkin lopulta numeronsa pinnisteltyä.

Yöllä päätin soittaa tuolle tyttöselle. Puhelimessa vastasi uninen mies.

Tilanteesta kummastuneena googlasin numerot ja nimet. Sieltä löytyi tuon niminen aviopari nimien, kuvien ja puhelinnumerojen kanssa.

Päätin pysyä visusti erossa tommosista..

6

202

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tyttösellä oli Googlen aikana vain lankapuhelin?

      • Anonyymi

        Kekkosen aikaan ei olisi googletettu


    • Anonyymi

      Baareista ja yökerhoista haetaan lähtökohtaisesti yhden illan juttuja. Jos kuitenkin etsit pysyvämpää tarinaa niin ne löytyy paljon paremmin ihan muista ympyröistä. Harvemmin baareista/yökerhoista.

      • Juuri sitä varten on Internet.


    • Ihan fiksu päätös. Juuri tuosta syystä monet eroavat.

    • Anonyymi

      Tää tyttönen ei ikinä anna ekalla tapaamisella eikä varsinkaan baarissa numeroaan kenellekään, jos kaveri on kiinnostunut riittävästi hän sopii seuraavan tapaamisen ilman numeroita ja se tapaaminen pitää olla muualla kuin kaljabaarissa ja selvinpäin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin

      Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l
      Maailman menoa
      363
      2534
    2. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      60
      2054
    3. Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?

      Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.
      Ikävä
      111
      1722
    4. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      109
      1425
    5. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      186
      1405
    6. Milloin tapasit kaivattusi

      ensimmäistä kertaa? 💸
      Ikävä
      75
      1396
    7. Mitä on eilen sattunut?

      Mitästä oli eilen illalla kylällä sattunut?
      Suomussalmi
      27
      1365
    8. Oletko mokannut

      Kaivattusi suhteen koskaan?
      Ikävä
      80
      1277
    9. Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva
      Suomalaiset julkkikset
      19
      1253
    10. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      40
      1096
    Aihe