Uusi peltokuvio Covid19:sta!

11

167

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vai alienit? Minä kun luulin että maa on litteä ja taivaankannella peitetty ja avaruutta ei ole olemassakaan.

    • Anonyymi

      Olipa hyvä vitsi, onneksi et ole itsekään tosissasi.

    • Anonyymi

      Joku villiintynyt tai muuten vioittunut robottiruohonleikkuri on alkanut pyörimään ympyrää teknisestä viasta johtuen.

    • Anonyymi

      Eikös tolla kuvalla koiteta saada myös salaliittoteoreetikot ottamaan rokote kun alienit suosittelee sitä pelokuviolla.

      • Anonyymi

        Jos katsot sitä kuvaa tarkemmin, on miehellä vaippa suun edessä ja laput silmillä. Siitä pitäisi vetää jo johtopäätöstä. Vai miten tulkitset näin omasta mielestä ettei ensimmäinenkään salaliitto teoreetikko ole saanut tartuntaa, vaikka aikaa on ollut jo pari vuotta?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jos katsot sitä kuvaa tarkemmin, on miehellä vaippa suun edessä ja laput silmillä. Siitä pitäisi vetää jo johtopäätöstä. Vai miten tulkitset näin omasta mielestä ettei ensimmäinenkään salaliitto teoreetikko ole saanut tartuntaa, vaikka aikaa on ollut jo pari vuotta?

        Heititpäs melkoisen väitteen: "ensimmäinenkään salaliitto teoreetikko ei ole saanut tartuntaa..." ! Pystytkö todistamaan väitteesi? Voin vastata puolestasi: tuota väitettä on mahdotonta todistaa, joten se on samanlaista lässynlässyä, kuten salaliittoteoriat yleensäkin.


    • Alieenit on näköjään opetelleet ajamaan traktorilla. Varmaan vaikiaa ajatuksen voimalla toimivan intergalaktisen antigravitaatiolentohärvelin jälkeen.

      • Anonyymi

        Miksi tätä peltokuviota ei nyt uskota avaruusukkeleiden tekemiksi?

        Kaikkien muiden kuvioiden edessä ufohöhlät ovat lääpällään ja matkustelevat tuhansia kilometreja niitä kuvaamaan ja nuuhkimaan.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4537
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      106
      3781
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      142
      3473
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1970
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1921
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1229
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      120
      1050
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      131
      963
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      837
    Aihe