Kiinan Cylon tekoäly voi tuhota F-22 Raptor hävittäjän 10 sekunnissa 100 metrin kilometrin päästä. Kiinan Cylon on itsessään ase, joka läpäisee kahden sentin paksuisen teräksen vahingoittumatta.
USA F-22 Raptor vs Kiinan Cylon robotti
Anonyymi
2297
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Videolla tämä laite tuhosi 35 taisteluhelikopteria sadan neliökilometrin alueelta alle 10 minuutissa.
Niinpä salaliittojen tekoälyt menee sinuunkin, teetpä mitä tahansa, ne kyllä löytävät sinut mistä vaan.
Mutta toisaalta, mitä väliä? Sota on sotaa, ja kaikki keinot sallittuja. Jos Amerikalla olisi, ja onhan sillä, aseet tuhota koko maapallo enemmän kuin seitsenkertaisesti, sota on sotaa. Sääli on sairautta.
Ei haittaa koska olen incel.. En koskaan hyötynyt usa napaisesta maailmasta nii sama jos joku muu maa ottaa johtajuuden.
Kiina kieltää pornon ja laittaa sinut riisipelloille töihin.
Just googlasin mitä on incel. Miten seksuaalinen suuntautumisesi vaikuttaa siihen kuinka kiina ampuu usan hävittäjä-lentokoneen alas?
Cylon oli Battlestar Galacticassa, se oli fantasiasarja TV:ssä.
Muistan Galactican, en katsonut mutta näin ohjelmaluettelossa. Puhuja ei sano Cyclon, vaan INCEL. On eri asia.
Incel on seksuaalinen suuntautuminen, jossa ei hyväksytä seksikumppaniksi ketään, joka ei ole juuri incelin ehdot täyttävä.
Rima on asetettu niin korkealle, että sellaista kumppania joka täyttäisi nuo vaatimukset, incel ei tule löytämään koskaan. Näin incel elää seksittömässä maailmassa, ja paistattelee ilmeisesti omassa erinomaisuudessaan, mietiskellen kuinka surkeata vastakkainen sukupuoli on, ja kuinka onnettomia häviäjiä jokainen vastakkaisen sukupuolen edustaja on.
Edelleen, en ymmärtänyt syy yhteyttä amerikkalaisten ja kiinalaisten sotakalustojen suhteen incel määritelmässä.
Ellei sitten ole kyse vastaavasta asetelmasta, jossa sekä Amerikka, että Kiina, kokevat molemmat toinen toisensa luusereiksi, kuten incel kokee vastakkaisen sukupuolen.
Seli seli.. Et osaa edes google t taa.. Incel tarkoittaa involuntary celebite. Eli tahdoton selibaatti.. Ei muuta
Kiinalainen porno on just kaikkein kiihottavinta!
Niin tulisi tehdä Suomessakin, tuottavuus kasvaisi, eikä olisi työvoima pulaa, eikä työttömyyttä, mutta minkäs osaat hölmölästen kommunismissa, jossa vain pajatetaan.
Ei saa ainakaan stondista siitä?
Lopulta tekoäly ymmärtää Kiinan kansantasavallan epäloogiseksi ja ihmiskunnalle haitalliseksi ja tuhoaa tekijänsä.
Vois olla tuottavaa myydä teille häivepukuja, sen asun suunnitteleminenkaan ei olisi mikään suuri vaiva.
Ei edes tarvitse suunnitella, senkuin valmistaa vain. Tarvitaan metalliprikkoja neulottuna tiiviiksi kokovartalopuvuksi, siten, että prikkojen paksuus on riittävä, eli etteivät lämpene ruumiinlämmöstä.
AH-64 helikoptereiden etsintälaitteet perustuivat ainakin omana aikanani noin 30 vuotta sitten lämpöön, ja hakeutuivat etsimään maalit lämpöön perustuen.
Kylmät prikat eli aluslevyt pitävät vaatteen ulkoilman lämpöisenä, ja ruumiinlämpö jää havaitsematta.
Etkä ainakaan saa 361 POD ohjusta saati Helvetintuli ohjusta niskaasi.
Konekivääriä saatat saada jos pukusi vuotaa.
Se pellepuku pitäis myydä älyn torjuvana.
Siinä saa lukea Toopentuube.
Onneksi tuo ei toimi suomessa, kunhan ei anneta Huawein rakentaa 5G verkkoa.
Rokotetut ovat kuulemma 5G-tukiantenneita.
Tämä nyt ei ole mitään uutta, ei edes uutta normaalia, ihminenhän ei ole keksinyt mitään, vaan soveltaa jo olemassa olevaa. Mitä mahdollisuuksia soveltaa on, jääköön mainitsematta.
Cylon robotti sanoo robotti-äänellään: By your command.
Cyloneita vastaan paras ase on Viper ja Yhdysvalloilla on jo sellainen arsenaalissaan.