22 vuotias nainen kysyy ?

Anonyymi

Työpaikalta eläkkelle jäävä johtaja kysyi, olisinko halukas lähtemään hänen kanssaan matkustamaan ympäriinsä. ? Ja millä ehdoilla ? Useammasta vuodesta olisi kysymys. Seksiä tuskin olisi paljon, mutta varmaan sitäkin. Komea ja raamikas mies, ja kohtelias. Olen tuntenut hänet kolme vuotta työni kautta. Ehdotus ei ole minulle mitenkään vastemielinen. Mutta millaisilla ehdoilla ja hinnalla tuohon ryhtyisitte ? Jospa joku, jolla on tuollainnen suhde kertoisi miten edetä ?

7

1108

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minne kerron?

    • Anonyymi

      Soita ja kysy tuolta Ison D.n tyttöystävältä :)

    • Anonyymi

      Pankkitilille ennen lähtöä normaali vuosipalkka / vuosi. Sitten hän maksaa kaikki kulusi ja antaa käyttörahaa sopivan summaan / päivä. Tietenkin kaikki verottomana.

    • Anonyymi

      Mä oon ollut tuollaisessa suhteessa kohta 8 vuotta. Kulut ok. mies maksaa ja sen lisäksi siirtää osakkeita n. 10 tuhannen euron edestä vuodessa minulle. Ja kun joutuu tai haluaa hoitokotiin tai kuolee, saan hänen asuntonsa, kolmio Turun keskustassa. Tämän hän on testamentannut minulle. Nuo osakkeet ovat sitä varten, että voin maksaa perintöveron. Nyt niiden arvo on n. 155 tuhatta euroa.

      • Anonyymi

        Mä lähtisin mielelläni tuollaiseen diiliin.


      • Anonyymi

        Testamentti astuu voimaan vasta hänen kuoltuaan. Ja siihen voi mennä vielä pitkä aika.
        Ehkä silloin turun asunto on jo uponnut mereen.


    • Anonyymi

      Mä oon 22v. nainen ja suunnitellut tuollaista suhdetta yhden 59v. miehen kanssa. Meillä on yhteisiä harrastuksia, musiikki, taide, lukeminen, matkailu ja purjetiminen. Ja seksiä no joo, mutta ei minusta paha. Tuon ikäinen mies osaa ja tietää mitä naisen kanssa pitääkin. Olen tuntenut hänet noin vuoden ajan. Rahasta ei varmaan ole hänen kohdallaan mikään kiinni. Ei lapsia myöskään. Miten esittäisin omalta kohdaltani tuollaista juttua ?

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      87
      4684
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3872
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      191
      3723
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      72
      2121
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1298
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1182
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      155
      1147
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      51
      1044
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      924
    Aihe