Kertokaahan minkälaisia kikkoja dacia kauppiaat ovat tehneet että ovat onnistuneesti kloussattua kaupat. Tuoreen kahvin tarjoilu, dacian lievä kehuminen, alkaen hinnat maknostaminen että on halpaa. Kerro itse miten lankesit datsiaan.
Minkälaisilla kikoilla dacia on saatu myymään
14
614
Vastaukset
- Anonyymi
Ihanan seksikäs Pertti Koivula mörisi mainoksessa niin olin välittömästi myyty. Paikanpäällä sai vielä pullaa ja kaffeeta. Datsian kanssa tulin kotiin.
- Anonyymi
Sama täällä !
- Anonyymi
Vanhan taksin jälkeen teki mieli hankkia jotain vähän tuoreempaa.
- Anonyymi
Sama täällä. Vanhat takavetoiset on vikapesiä.
- Anonyymi
https://www.youtube.com/watch?v=_xfB5sMRcLU Tiedoksi vaan kun puhutaan Dacian heikoista etupään nivelistä että Logan sai 2018 vuoden jälkeen erilaiset alapallonivelet (kestävät sellaiset)
- Anonyymi
Hahahahahahahahaha. Vai että kestävät. Hahahahihihihihi
- Anonyymi
No noo naurulääkkeitä pitäisi ottaa. Tää on niin huvittava palsta. Hihhihihih
- Anonyymi
Ei sitä tarvitse kauheasti myydä, hinta laatu suhde kun
otetaan huomioon niin on paras automerkki mitä on myynnissä.- Anonyymi
Aivan. Jos otetaan vertailuun vaikkapa Toyota jonka nykyinen laatu on todella surkea, eikä siinä ole edes ruostesuojausta, niin Dacia pesee sen 100-0 jos otetaan hinta mukaan ja jos hinnat olisivat samalla tasolla, niin Dacia voittaisi edelleen 70-0.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aivan. Jos otetaan vertailuun vaikkapa Toyota jonka nykyinen laatu on todella surkea, eikä siinä ole edes ruostesuojausta, niin Dacia pesee sen 100-0 jos otetaan hinta mukaan ja jos hinnat olisivat samalla tasolla, niin Dacia voittaisi edelleen 70-0.
Dacia on kuikenkin auto jota odotetaan kuukausien jonotuslistalla ,sen pitäisi olla jo esimerkki sen haluttuvuudesta. Siis hyvää kannattaa odottaakkin !!!
- Anonyymi
Päädyin pelk k ää hinta laatusuhde vertailun avulla datviaan ja sain kilpailykykyisen tarjouksen ja t akuun.
Asiantuntijana- Anonyymi
Hihihihihihihihih. Vai että oikein asiantuntija. Hahahahahahahahaha. Astiantuntija 😀
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hihihihihihihihih. Vai että oikein asiantuntija. Hahahahahahahahaha. Astiantuntija 😀
Olen Dacia asiantuntija, joka tutkii tällä hetkellä Pertti Koivulan seksuaalisuutta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olen Dacia asiantuntija, joka tutkii tällä hetkellä Pertti Koivulan seksuaalisuutta.
Hyvä konsti on laittaa mainokseen alkaen hinnat niin alas kun pystyy, 13-15 tonnia. Todellisuudessa esim. Sandero Stepwayta ei tahdo saada alle 20 tonniin kaupasta ulos varusteineen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun443116Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5081907Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171890Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si771655- 181502
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431388- 261322
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901309Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1101135UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa1081120