Minkälaisilla kikoilla dacia on saatu myymään

Kertokaahan minkälaisia kikkoja dacia kauppiaat ovat tehneet että ovat onnistuneesti kloussattua kaupat. Tuoreen kahvin tarjoilu, dacian lievä kehuminen, alkaen hinnat maknostaminen että on halpaa. Kerro itse miten lankesit datsiaan.
14637
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ihanan seksikäs Pertti Koivula mörisi mainoksessa niin olin välittömästi myyty. Paikanpäällä sai vielä pullaa ja kaffeeta. Datsian kanssa tulin kotiin.

Äänestä
  • Sama täällä !

    Äänestä

Vanhan taksin jälkeen teki mieli hankkia jotain vähän tuoreempaa.

Äänestä

Sama täällä. Vanhat takavetoiset on vikapesiä.

Äänestä

Hahahahahahahahaha. Vai että kestävät. Hahahahihihihihi

Äänestä
  • No noo naurulääkkeitä pitäisi ottaa. Tää on niin huvittava palsta. Hihhihihih

    Äänestä

Ei sitä tarvitse kauheasti myydä, hinta laatu suhde kun
otetaan huomioon niin on paras automerkki mitä on myynnissä.

Äänestä
  • Aivan. Jos otetaan vertailuun vaikkapa Toyota jonka nykyinen laatu on todella surkea, eikä siinä ole edes ruostesuojausta, niin Dacia pesee sen 100-0 jos otetaan hinta mukaan ja jos hinnat olisivat samalla tasolla, niin Dacia voittaisi edelleen 70-0.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Aivan. Jos otetaan vertailuun vaikkapa Toyota jonka nykyinen laatu on todella surkea, eikä siinä ole edes ruostesuojausta, niin Dacia pesee sen 100-0 jos otetaan hinta mukaan ja jos hinnat olisivat samalla tasolla, niin Dacia voittaisi edelleen 70-0.

    Dacia on kuikenkin auto jota odotetaan kuukausien jonotuslistalla ,sen pitäisi olla jo esimerkki sen haluttuvuudesta. Siis hyvää kannattaa odottaakkin !!!

    Äänestä

Päädyin pelk k ää hinta laatusuhde vertailun avulla datviaan ja sain kilpailykykyisen tarjouksen ja t akuun.

Asiantuntijana

Äänestä
  • Hihihihihihihihih. Vai että oikein asiantuntija. Hahahahahahahahaha. Astiantuntija 😀

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hihihihihihihihih. Vai että oikein asiantuntija. Hahahahahahahahaha. Astiantuntija 😀

    Olen Dacia asiantuntija, joka tutkii tällä hetkellä Pertti Koivulan seksuaalisuutta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Olen Dacia asiantuntija, joka tutkii tällä hetkellä Pertti Koivulan seksuaalisuutta.

    Hyvä konsti on laittaa mainokseen alkaen hinnat niin alas kun pystyy, 13-15 tonnia. Todellisuudessa esim. Sandero Stepwayta ei tahdo saada alle 20 tonniin kaupasta ulos varusteineen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kertokaahan minkälaisia kikkoja dacia kauppiaat ovat tehneet että ovat onnistuneesti kloussattua kaupat. Tuoreen kahvin tarjoilu, dacian lievä kehuminen, alkaen hinnat maknostaminen että on halpaa. Kerro itse miten lankesit datsiaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu