Kysyisin pariskuntien naisilta, jotka olette olleet nudistirannalla. Miten reagoitte kun huomaatte lähellä olevan toisen parin miehen katselevan teitä? Kiihottaako, ärsyttääkö vai ei mitään? Mitä teette? Näytätte lisää, käännytte äkkiä pois vai mitä? Minulla kokemusta kaikista näistä. Onko yksinäinen mies pahempi vai parempi?
Kiihottaako vai ärsyttääkö katselu
7
2662
Vastaukset
- Anonyymi
No ei ärsytä. Nudistirannalla ollaan alasti ja kaikkien katseltavissa. Jos joku katselee, niin katselee, ei se sen kummempaa ole olkoon yksinäinen, tai porukassa. Minua ei ainakaan haittaa, kunhan ei tule runkkailemaan eteeni.
- Anonyymi
Justiinsa niin. Ei siellä runkkailla ainakaan kaikkien nähden. Olemme eukon kanssa nakuilleet Maspalomasissa ja kunhan pahin korona on ohi, niin taas reissuun.
Tuollaisia hölökirjoituksia kirjoittelee vissiin jotkut peräkamarin pojat, jotka ei ole käyneet missään. Jänskää seurata vieressä, miltä tuntuu kun katsellaan, buaaah, haahaa... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Justiinsa niin. Ei siellä runkkailla ainakaan kaikkien nähden. Olemme eukon kanssa nakuilleet Maspalomasissa ja kunhan pahin korona on ohi, niin taas reissuun.
Tuollaisia hölökirjoituksia kirjoittelee vissiin jotkut peräkamarin pojat, jotka ei ole käyneet missään. Jänskää seurata vieressä, miltä tuntuu kun katsellaan, buaaah, haahaa...Ainakin maspalomasissa runkataan katsellen muita ihan lähelläkin. Mutta maspalomas lienee poikkeus.
- Anonyymi
Juuri näin. Käytännössä ei kukaan nykyään paheksu toisten katselua, sen voi myös tehdä ikään kuin vaivihkaa, ei silmät pyöreinä tuijottamalla. Kalujen jäykistyminen on myös täysin luonnollista, mutta sen hiplaamista eivät useimmat hyväksy. Oma vaimonikin tunnusti aluksi hieman arastellen, että tykkää katsella, millaisia muilla on - niin miehillä kuin naisillakin.
- Anonyymi
Tänä kesänä kun oltiin nuderannalla, muutaman metrin päähän tuli nuori mies. Aika iso oli kulli velttonakin, mies loi silmäyksen vaimooni joka vilkaisi miehen kalua. Oli tosi kuuma päivä ja kävin myös yksi uimassa, aina kun lähdin mies asettui selälleen. Kun mies meni uimaan, vaimo kertoi että miehellä seisoi aina kun olin uimassa, hän myös vilkuili vaimoni pillua kulli pystyssä, ei vaimo ollut pahoillaan kun sai katsella isoa kullia ohessa.
- Anonyymi
Buuaahaa mikä hupiukko satuile lisää
- Anonyymi
Siinähän katsoo, kunhan antaa mun rauhassa ottaa aurinkoa.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset26617492Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"18512429Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El706180MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny265047Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään735001Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.534148Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja503732Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta1003682NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun603249Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1463139