Anustappipakko tulossa?

Britanniassa epäillään pierujen levittävän koronavirusta.

Sateenkaaripiireissä on jo kauan tiedettu anustappien teho pieremisen vähentämisessä.

Niin että älkää sitten hieroko silmiänne, kun vastaanne kävelee anustappinen ja suukapulainen henkilö, eikä se ole edes Romu-Transu. Tuleva Pride-kulkue saattaakin koostua pelkästään kuvatunkaltaisista henkilöistä.

https://www.mirror.co.uk/news/politics/ministers-fear-coronavirus-could-spread-24609803
1068
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ja itse sitten kokelit sitä maxikokoa eiks niin?

Äänestä
  • UUUUHHH ihanaa kun tulee anustappipakko. Saa tappia pitää pyllyssä...

    Äänestä

Kekki tykkäisi tapista tai onhan sillä nytkin sellainen. Voisi pakon tullessa vain olla avoimesti, kera tapin.

Äänestä

Ei ole puhuttu anustapppipakosta, mutta sellainen laite on kehitteillä, joka imee haitalliset kaasut erilliseen säiliöön joka neutralisoi sen ja tämän voi sitten itse käydä päästämässä sopivalla ajalla vaikka luontoon. Hanuriin työnnettäis sellainen tapin kaltainen juttu, joka toimii imuletkun tavoin. Siitä lähtis letku säiliöön ja säiliöitä voisi olla eri kokoisia. Pienin sellainen että se mahtuu housuihin sisäpuoliseen taskuun. Näin ollen olisi todella huomaamaton. Isommat olisi mallia reppu ja tämäkin toteutettaisiin niin, ettei muut huomaa, mitä siellä repussa itseasiassa on.

1Äänestä

Ensin vaippa naamalle ja sitten vaipat jalkaan! 😂😂😂

Äänestä

Tuli taas tällainen vahinko?

Kirjoittelit juttua jonka piti tulla Nasu-Martan tunnuksen alle, mutta olitkin kirjautunut Kekkinä.

Äänestä
  • Aloittaja

    Pöh.

    Äänestä

Suomen talous kuntoon ja anustappitehtaat käyntiin!

Visakoivu, kataja ja snobeille tammi. Siinä oivia merkkitappeja kaikille anuksille!

Köyhille halvemmat merkkituotteet ja rikkaille kunnon GT-tapit.

Pekka-tappi vihreille hipstereille hintaan 500 euroa, jotta vihreistä olisi edes jotain hyötyä maan taloudelle!

Maaseutu eläväksi, perse pitäväksi!

Äänestä
  • kokoomus hoitaa asian.

    Äänestä

Aloittaja

Joku aika sitten uutisoitiin että Kiinassa otetaan koronatesti nenän sijasta peräsuolesta, koska siellä virus elelee pisimpään.

https://www.bbc.com/news/world-asia-56245404

Tottakai testinäyte tulee ottaa sieltä mistä luotettvin näyte saadaan. Riippumatta siitä mitä rikkaat nyrpistelijät sanovat.

Eli, otettakoon pyllystä jos pyllynäyte on paras.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kekek-kekek kirjoitti:

Britanniassa epäillään pierujen levittävän koronavirusta.

Sateenkaaripiireissä on jo kauan tiedettu anustappien teho pieremisen vähentämisessä.

Niin että älkää sitten hieroko silmiänne, kun vastaanne kävelee anustappinen ja suukapulainen henkilö, eikä se ole edes Romu-Transu. Tuleva Pride-kulkue saattaakin koostua pelkästään kuvatunkaltaisista henkilöistä.

https://www.mirror.co.uk/news/politics/ministers-fear-coronavirus-could-spread-24609803

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu