Saksa saattaa rajoittaa rokottamattomien kontakteja !
Juutalaiset olivat aikoinaan vihan kohde .
Nyt rokottamattomat silmätikkuna .
Maailma ei ole muuttunut yhtään paremmaksi .
Vaikka korona rokotus on täysin tehoton eikä estä silti sairastamasta koronaa niin on joku syy miksi kaikki pitää silti rokottaa !
Kertokaa fiksummat ,mikä tässä rokotus vimmassa on menossa ?
Palaako Hitlerin aika Saksaan
8
92
Vastaukset
- Anonyymi
Rokotteessa on kyse ihmisen täydestä kontrollista.Rokote sisältää nanopartikkeleita jotka voidaan tunnistaa g5:n avulla.Tämä on totta. Kaikkia ihmisiä voidaan täten valvoa koko ajan. Ns "Uusi Maailmanjärjestys" jota globalistit ajavat tähtää kommunismin kaltaiseen maailmanjärjestykseen. Kukaan ei omista mitään vaan asut vuokralla omassa talossasi jonka aiemmin omistit.Nyt sen omistaa "valtio". Tarkoitus on myös hävittää suuri osa maan kansalaisista jotta jäljelle jäävä n. miljardi voisi "nauttia" maailman anneista, heidän murhattuaan 7 miljardia.Hitler ja Stalin olivat siis oppipoikia näihin verrattuna. Tämä on todellisuutta.Globalistit USA:ssa ja EU:ssa ottavat kymmeniä miljoonia "maahanmuuttajia" jotta saadaan aikaan kaaos. Verenvuodatus ja orgiat tulevat olemaan valtavia näiden Helvetinkätyreiden ajaessa omaa agendaansa.Tämä on hirveää,mutta TOTTA
- Anonyymi
Muistakaa ystävät hyvät resptit.Suomalaiset ovat keksineet kaksi hyvää coktailia jotka auttavat globalisteja vastaan.Yksi on Gin-lonkero itselle ja toinen ,jonka voi tarjota globalisteille on halpa ja hyvä Molotovin-coktail
- Anonyymi
Rokote estää vakavia oireita. Kukaan ei ole missään vaiheessa väittänyt, että estäisi tartuntoja.
Jotain hyvin pahaenteistä tässä koronarokotusvimmassa kieltämättä on. Kukaan ei tiedä auttaako rokote oikeasti torjumaan koronaa. Se vain tiedetään, että rokotteeseen on kuollut paljon ihmisiä.
- Anonyymi
Tuo olisi hyvä joka maahan . Ihmiset pitää karsinoida kun heillä ei oma elämänhallinta toimi .
- Anonyymi
Hitlerin aika oli euroopalle parasta aikaa . Nytkin olisi oikea hetki vahvalle hallitsijalle .
- Anonyymi
Korona rokote muuttaa myötäileväksi idiootiksi .
- Anonyymi
Kyllä näyttää pahalta Aloittaja on valitettavasti oikeassa. Saksakin on keksinyt miten kansaa kyykytetään. ----Ja suomi lampaat perässä!!! ei luottoa, ei pätkääkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467515
- 334153
- 573655
- 503160
- 172846
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons562426- 542368
- 402309
- 432288
- 162256