Palaako Hitlerin aika Saksaan

Anonyymi

Saksa saattaa rajoittaa rokottamattomien kontakteja !
Juutalaiset olivat aikoinaan vihan kohde .
Nyt rokottamattomat silmätikkuna .
Maailma ei ole muuttunut yhtään paremmaksi .
Vaikka korona rokotus on täysin tehoton eikä estä silti sairastamasta koronaa niin on joku syy miksi kaikki pitää silti rokottaa !
Kertokaa fiksummat ,mikä tässä rokotus vimmassa on menossa ?

8

123

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Rokotteessa on kyse ihmisen täydestä kontrollista.Rokote sisältää nanopartikkeleita jotka voidaan tunnistaa g5:n avulla.Tämä on totta. Kaikkia ihmisiä voidaan täten valvoa koko ajan. Ns "Uusi Maailmanjärjestys" jota globalistit ajavat tähtää kommunismin kaltaiseen maailmanjärjestykseen. Kukaan ei omista mitään vaan asut vuokralla omassa talossasi jonka aiemmin omistit.Nyt sen omistaa "valtio". Tarkoitus on myös hävittää suuri osa maan kansalaisista jotta jäljelle jäävä n. miljardi voisi "nauttia" maailman anneista, heidän murhattuaan 7 miljardia.Hitler ja Stalin olivat siis oppipoikia näihin verrattuna. Tämä on todellisuutta.Globalistit USA:ssa ja EU:ssa ottavat kymmeniä miljoonia "maahanmuuttajia" jotta saadaan aikaan kaaos. Verenvuodatus ja orgiat tulevat olemaan valtavia näiden Helvetinkätyreiden ajaessa omaa agendaansa.Tämä on hirveää,mutta TOTTA

    • Anonyymi

      Muistakaa ystävät hyvät resptit.Suomalaiset ovat keksineet kaksi hyvää coktailia jotka auttavat globalisteja vastaan.Yksi on Gin-lonkero itselle ja toinen ,jonka voi tarjota globalisteille on halpa ja hyvä Molotovin-coktail

    • Anonyymi

      Rokote estää vakavia oireita. Kukaan ei ole missään vaiheessa väittänyt, että estäisi tartuntoja.

    • Jotain hyvin pahaenteistä tässä koronarokotusvimmassa kieltämättä on. Kukaan ei tiedä auttaako rokote oikeasti torjumaan koronaa. Se vain tiedetään, että rokotteeseen on kuollut paljon ihmisiä.

    • Anonyymi

      Tuo olisi hyvä joka maahan . Ihmiset pitää karsinoida kun heillä ei oma elämänhallinta toimi .

    • Anonyymi

      Hitlerin aika oli euroopalle parasta aikaa . Nytkin olisi oikea hetki vahvalle hallitsijalle .

    • Anonyymi

      Korona rokote muuttaa myötäileväksi idiootiksi .

    • Anonyymi

      Kyllä näyttää pahalta Aloittaja on valitettavasti oikeassa. Saksakin on keksinyt miten kansaa kyykytetään. ----Ja suomi lampaat perässä!!! ei luottoa, ei pätkääkään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4537
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      106
      3781
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      142
      3473
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1970
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1921
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1229
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      120
      1050
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      131
      963
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      837
    Aihe