Mikä on suomi24:n kiinnostavin ja parhaimpia kirjoituksia sisältävä puoluepalsta?
Vaihtoehdot
A) Perussuomalaiset
B) Perussuomalaiset
C) Perussuomalaiset
Vaihtoehdot
A) Perussuomalaiset
B) Perussuomalaiset
C) Perussuomalaiset
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Vastasin A
Tarkemmin harkittuani vaihdan vaihtoehtoon B.
Hieno listaus (A-C) pakkomielteistäsi. Anna kun arvaan itket ensi yönkin persujen perään huolimatta siitä, ettet ole koko päivänä poistunut persupalstalta? Sitä ne pakkomielteet teettää..
Kyllä+tämä+perussuomalaiset-osio+on+suosituin,+paras+ja+kiinnostavin+Suomi24:n+puoluepalsta.+
Huvittaa+kyllä+kovasti+se,+että+persut+kuvittelevat,+että+tämän+osion+suosio+ja+kiinnostavuus+olisi+muka+persujen+ansiota.
Todellisuudessahan+ylivoimainen+enemmistö+tulee+tänne+lukemaan+nimenomaan
niitä+runsaita+kommentteja,+joita+tänne+kirjoittavat+FIKSUT+ANTIPERSUT.
Persu-puoluehan+on+edelleen+ylivoimaisesti+Suomen+inhotuin+puolue+ja+sen+kannatus+on+puolessa+vuodessa+romahtanut+peräti+4,1+%.
Viikko+viikolta+siis+Suomessa+on+yhä+vähemmän+persuja+-+
ja+yhä+enemmän+FIKSUJA+ANTIPERSUJA.
Tämä+Suomi24:n+osio+suorastaan+koko+ajan+synnyttää+lisää
FIKSUJA+ANTIPERSUJA.
Tämä+on+ERITTÄIN+HYVÄ+uutinen!
Juuri noin! Ainakin minä tule tänne aina vain juuri fiksujen antipersujen hyviä lohkaisuja lukemaan - enkä ole kertaakaan pettynyt!
Palstapersujen loputtomiin toistetut kopiotrollaukset osaan (ja muutkin osaavat) täällä jo heti ohittaa.
Khihihihihih, buaaahhhh!!?
Sanoisin että vaihtoehto C. Noissa kahdessa ensimmäisessä kun on jotakin epäilyttävää (ihan varmasti on vilppiä taustalla) eikä todennäköisintä yleensä laiteta ensimmäiseksi listalla. Siksi C kuulostaa isämmaallisimmalta.