Lopettakaa tuo paskanjauhaminen

tuosta koronarokotteesta kun teidän aivot ei mahdollista koko asian tajuamista. Puhukaa niistä asioista joista teillä on tietoa kuten dokaamisesta ja runkkaamisesta ja valtion varoilla loisimisesta.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hui, olipa tosi terävää...

Äänestä
  • No, aloittaja ei itse ymmärrä mitään ja on jo ottanut koronarokotteensa...

    Äänestä

Nyt kun aloit kakasta puhumaan, niin pitäisikö minun jäädä karanteeniin kun epäilen minulla olevan oireeton ripuli tartunta?
En ole ottanut ripuli rokotetta.
Vaarannanko läheiseni jos en jää karanteeniin?
Saako omakannasta tulostettua ripulipassin jos on jo sairastanut ripulin kuukausi sitten?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

tuosta koronarokotteesta kun teidän aivot ei mahdollista koko asian tajuamista. Puhukaa niistä asioista joista teillä on tietoa kuten dokaamisesta ja runkkaamisesta ja valtion varoilla loisimisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu