Kohvia meni tuon verran ja se on vain harjoittelua jonka tarkoituksena on kasvattaa toleranssia puoluekokoukseen ja niiden jatkoille
Join 51 tölkkiä
Anonyymi
22<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Hyvä suoritus, demulit harjoittelee kiljulla ja aspiriinilla, demulin pää menee sekaisin ja pieru pitkäksi.
Punatatin housuun tulee sankollinen kiljupaskaa.
Räh räh rääääh! Siitähän saavat kun menevät juomaan meidän viinat! Hahhah!
juo vielä toiset 51 kuppia terästyksineen niissä kun jutut on taas käänikala osastoa että jaksat kirjoittaa seuraavat 100 avausta persujen tulevasta kokouksesta. Toinen vaihtoehto olisi tietenkin se, että hankkisit elämän itsellesi aneemisen trollaamisen tilalle.
Appelsiinikiljun valmistus
https://youtu.be/HSjbB2tkScA
Kyllä tuolla määrällä jo Purrakin näyttää kaunokaiselta jota äänestää.
Jep, Riikka on aina kauniimpi kuin kiljukaula Sanna.
Purran jykevät kasvon piirteet tekevät hänestä seksikkään. Oikea orjatar <3
Taitaa sinun makusiolla sormessa ja sormiperseessä. Pura voi vielä opettaa nuortapoikaa.
Orjatar? Eikö se pikemminkin persun fantasioissa pitäisi olla domina? Sellainen natsisaksalaiseen upseerinpukuun pukeutunut?
ei kori edes mennyt päivässä 😉
Kyllä kokousvieraat tietävät ennestään, että persujen puoluekokouksen seuraaminen selvinpäin olisi yhtä kidutusta.
Kidutko demarina? Vaihda puoluetta ennenkuin sekoat lopullisesti.
Paitsi että sinä sekopää taittelet aamukammasrta piikkejä höpöttäen kokouksesta siihen asti herkemättä sen ollessa elämäsi hyvin harvoja kohokohtia mitä odotat. Sitä se teettää kun elämässä ei ole mitään einiin yhtään mitään.
Olen tavannut paljon noita sekoipäitä elämänivarrella,mutta kyllä tämä on kaikista onnettomin tapaus,tuskin on mitään yhteyttä ollut sukulaisiin pitkiinaikoihin kun kaikki aika menee Persupastalla itkemässä Persujen perään aamusta iltaan ja vielä täytyy muutamankerran yöllä herätä tekemässä muutama uusi avaus .Hänelle ei pitäisi kenenkään vastata narsisti tämä selvästi on.Hänen miehensä lähti kävelemään aikoja sitten ja tuskin hänen kaksi tytärtä pitävät häneen mitään yhteyttä .
HO HO HOO, keskustalla paremmat naisetkin HO HOO HOO.
NaisSotilas
ota banaani ja rauhotu ettei ala taas puuppaamaan kimmiä?
Ainakin isommat perseet kuin luihulla Sannalla joka muistuttaa nälkiintynyttä Muslimin muulia,mutta mitä tulee rehevään perseeseen niin kyllä Merja Kyllönen voittaa tämän kisan heittämällä.Ei ole turha nimitys Isoperse-Merja .
Persupölhö lienee jo päässyt siihen pisteeseen, että uusi salaliittoteoria demareiden ujuttautumisesta persujen puoluekokoukseen olisi valmis.
Naurettavan vähän koko viikonlopulle. Tuo määrä menee jo vuorokaudessa.
Onhan tuokin toki jo hyvää "kuivaharjoittelua".
Vasuriräyhiksen märkä uni: 51 tölkkiä Kohvia jääkaapissa XD
Vasuriräyhiksen todellisuus: kela-kaljat jää tuon tuosta saamatta, eikä juoksukaljoihin riitä kunto.
Liika kahvinjuonti on epäterveellistä.