ja kehoni toteuttaa itselleni vasta-aineet, niin onko se vasta-aine minun omaisuutta?
En ota korona-rokotetta
Anonyymi
1566
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Mikseivät olisi, mutta ei niistä pitkäksi aikaa iloa ole. Aivovammaisuus odottaa jokaista sairastanutta, kerta toisensa jälkeen.
Kymmenen vuoden päästä suurin osa suomalaisista on kuolaavia aivovammaisia.
Normaalia kehitystä kun ihmiset ikääntyvät vanhainkoti tasolle saakka. Siellähän ne kuolaavat saattohoidossa.
Todella vanhat ja dementoituvat ihmiset, heille tuolalinen on normaalia. Ei terveille nuorille tai keski-ikäisille, ei edes varhaiseläkeläisille.
Maailma on jossain kohtaa täynnä eritasoisia vajakkeja tätä menoa, maltan tuskin odottaa Euroopan afrikkalaistumista.
Niitä vasta-aineita ei ole kropassa koko ajan.
Niitä alkaa kehittyä vasta kun tulee vastaan virus.
Kehityykö tarpeeksi nopeasti?
Vai alkaako long-covidin aivovaurio ennen vasta-aineiden kehittymistä?
Riittävä yleiskuntoja sairastelet flunssat kuten tähänkin asti, niin luonto hoitaa - ja evoluutio vie eteenpäin ..
Saan valita kuolenko flunssaan vai rokotteeseen - valitsen flunssan - se ei rikastuta lääketehtaita.
"Vai alkaako long-covidin aivovaurio ennen vasta-aineiden kehittymistä?"
Long -covidista on tehty pari kyselytutkimusta,joista sitten uutisoidaan lehdissä ja tällä perusteella ihmiset uskovat että koronasta jää ikuiset oireet.Yleisimpiin oireisiin lukeutuivat aivosumu ja väsymys, näistä eivät ihmiset koskaan ennen olekaan kärsineet joten tietysti syynä täytyy olla virus.
Uskon viranomaiseen ja valtamediaan, joka vankkumattomasti on sitä mieltä, että
Bin Laden ja 19 vuoristorosvoa oli syyskuun 11. 2001 iskun takana?
"Nuo kasvot miestenhuoneen peilissä, joita tuijotan.
Ei ne minun oo vaan omaisuutta ryyppyporukan.. "
-Mikko Alatalo, Ihmisen ikävä toisen luo
Todella paska biisi.
Harvoja Alatalon laatuhittejä. Vai tykkäätkö siitä Känkkäränkästä enemmän?
Mä maalaispoika oon...on parempi.
Onhan aloittaja valmis kuolemaan?
en halua kokeellisia geeniterapia piikkejä....
Se saattaa olla suurta viisautta.